ELW 13/14 FİNAL | Galatasaray Odeabank 69-58 Fenerbahçe | MS | ŞAMPİYONNN!!! - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ELW 13/14 FİNAL | Galatasaray Odeabank 69-58 Fenerbahçe | MS | ŞAMPİYONNN!!!

10178099_662660523799776_5771935854573268544_n.jpg

2009 Eurocup :happy0025:

2014 Euroleague :happy0025:

işte bu be ...şampiyonuzzzzzzzzzz ....oleyyyyyyyyyy....koydukkkkkkk muuuu..helalll sizeeeeee.....:troll::gs::f50::007::m26::kupa::Trollface::yoji::biggrin-new::D

(şampiyonluk günü cezalıydım içimde kalmasın :cool:)

o angut.comda bi tarafı kalkan köpekler Türkiye'ye basketbolu getiren takım GS dır.sizin o üst üste şampiyon olduğunuz yılların başında GS ekonomik olarak krizde,branşlarını takmayacak vaziyetteydi,sonrası ise yıldızlar gelmesine rağmen ceyhun yıldızoğlu gibi bi zatla uğraşmak durumunda kaldık.

bize gelince evet biz çoğu zaman iyi gün taraftarı gibi gözüktük ama bu mükemmelliyetçi oluşumuzdan,sabır nedir bilmediğimizden.ama 7 kişiyle imkansızı başaran bu takımın da kıyamete kadar yanındayız bundan sonra.

o angut.comda bi tarafı kalkan köpekler Türkiye'ye basketbolu getiren takım GS dır.sizin o üst üste şampiyon olduğunuz yılların başında GS ekonomik olarak krizde,branşlarını takmayacak vaziyetteydi,sonrası ise yıldızlar gelmesine rağmen ceyhun yıldızoğlu gibi bi zatla uğraşmak durumunda kaldık.

bize gelince evet biz çoğu zaman iyi gün taraftarı gibi gözüktük ama bu mükemmelliyetçi oluşumuzdan,sabır nedir bilmediğimizden.ama 7 kişiyle imkansızı başaran bu takımın da kıyamete kadar yanındayız bundan sonra.

renktaş o antu kafalıları takma kadın baskete bile en fazla kupası olan takım gs araştırabilrisin.8 yıl üst üste şam.olmalarına rağmen.ama fblilere öyle fikir empoze ediyorlar ki sanki her spor dalında her sene fb şampiyon gs 3. 4. öyle sanıyorlar.sokağa çıkıp sorsak bu cevapları alacağıma eminim

Gördükçe gururlanıyorum. Bayan basketi kesinlikle daha fazla takip edeceğim. Finalde Fener'e koyup, Avrupa'nın en büyüğü olmak paha biçilmez. Teşekkürler dişi aslanlar.

Şu başlığa her gün bir şeyler yazmak lazım. Her zaman akılda olmalı. Masallardaki 40 gün 40 gece süren düğünler gibi...

Şaşırdım. Daha önce şampiyonlar ligi düzeyinde aldığımız kaç kupa var bizim?

Kendi taraftarimiz bile küçümsüyor. İlginç gerçekten.

Üst Alt