ELW 15/16 H:7 | Fenerbahçe 57-56 Galatasaray | M.S | 9 Aralık - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ELW 15/16 H:7 | Fenerbahçe 57-56 Galatasaray | M.S | 9 Aralık

Loyd asla süperstar düzeyinde olamaz. Acayip savruk.

Işıl insiyatif almıyor, bomboş kaldığı zaman bile şut atmayı denemiyor. İlk defa şut denedi onda da maçın sonuydu ama girdi.

Jelena reis yine iyiydi ama çok steps yapıyor ya. Maç başı rahat 3-4 stepsi oluyor. Tamam hırslı, potayı zorlamak istiyor ama o stepsler olmuyor canısı.

Kizer'in şuana kadar olumlu katkısı olmadı takımda.

Martinez sadece Abv diyorum yine batırdı takımı.

Yaw renktaşlar ben mi yanlış biliyorum ama kulüp olarak fenerden daha çok gelirimiz yok mu?

Nasıl oluyorda bunlar her dala iyi bütçe ayırıyor? Adamlar 8 seneden beri Şl'ye gitmiyor ama transferleri yapan onlar?

Çok anormal bir durum...

Yaw renktaşlar ben mi yanlış biliyorum ama kulüp olarak fenerden daha çok gelirimiz yok mu?

Nasıl oluyorda bunlar her dala iyi bütçe ayırıyor? Adamlar 8 seneden beri Şl'ye gitmiyor ama transferleri yapan onlar?

Çok anormal bir durum...
Futbolda yillardir yapmadiklari yuksek maliyetleri transferleri bu yila ayirdilar sowdan para kazandilar falan filen

Basketbolda ise ulker farki var ulker muthis butce sagliyor fbye

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Futbolda yillardir yapmadiklari yuksek maliyetleri transferleri bu yila ayirdilar sowdan para kazandilar falan filen

Basketbolda ise ulker farki var ulker muthis butce sagliyor fbye

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Futbolda özellikle fener kadro olarak bizim gibi inişli çıkışlı dönemler yaşamadı. Biz bi sene BAM bi Melo , Sneijder ve Selçuk...

Adamlar hep belli bir standartta kadroları oldu.

Bizim dogru dürüst uzunumuz yok. Şu kizer gitsin. Bunun için ceza aldik şaka gibi. loyd acemi bir oyuncu onun pişmesi lazim. Martinez saçma bir oyuncu. Bir dubjlevic var elimizde. Onuda fazla zorluyoruz. Dogru dürüst şutu olan bir uzun ve skorer lazim bize. Bugün sadece 1 skorerimiz olsa 10 sayi ile yenmiştik. Fenerde bir halt yok.

Üst Alt