ELW | Bourges 65-66 Galatasaray MP | 16 Kasım | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ELW | Bourges 65-66 Galatasaray MP | 16 Kasım | Maç Sonucu

15619.png

logo-bourges-140x140.jpg
v.png
galatasaray.png

15681.jpg

Cevap: ELW | Bourges - Galatasaray MP | 16 Kasım | 21:00 | GS TV

Bu bayan basketbolu yakından takip eden birisi varsa kupayı alma şansımızı nasıl görüyor ?

Bu bayan basketbolu yakından takip eden birisi varsa kupayı alma şansımızı nasıl görüyor ?

Şuanda kupanın en büyük favorilerinden biriyiz. Finallerin ev sahibiyiz. Şuanda biz çoktan finallere ev sahibi olarak hak kazandık, tüm maçlarımızı kaybetsek bile finaldeyiz. Ama gruplarda oynadığımız maçlar, puan tablosu sıralaması finallerde eşleşeceğimiz rakipleri belirler.

Güçlü rakiplerimiz var, kadro ve ev sahibi olarak diğerlerinden bir adım öndeyiz.

6'da6 olur. Rakibe saygilar ama hükmen yenilseler daha iyi olur onlar icin.

Prag'da destekledik, çarsamba aksami da Bourges'te destekleyecegiz disi aslanlarimiz.. Avrupa'nin çesitli ülkerinden bir çok ultrAslan armanin pesinde olacak.. Allah izniyle bu takimin kupaya kadar yolu var.. Bourges'i de yenecegiz, ondan sonra gelecek takimlari da..

5 milyon dolarlık takım kuruyorsun ama takıma bir özel uçak ayarlayamıyorsun,öğlen yola çıktılar hala gidemediler.

sen nerden biliyon mete. eger öyleyse ayıp olmuş kızlara.

Takımın iki senedir (daha öncesini bilmiyorum) yurt dışına tarifeli uçakla gittiği bilinen bir şey zaten hatta geçen sen bir deplasmanda 20 saate yakın yolda zaman kaybetmişlerdi,Gülşah'da twitterdan hala yolda olduklarını yazdı.Erkek takımına farklı kızlara farklı muamele maalesef.

bu yeni kurbanımız olan takım hakkında bilgi verecek kimse yokmu. en basitinden hangi ülkenin takımı bu :)

Takımın iki senedir (daha öncesini bilmiyorum) yurt dışına tarifeli uçakla gittiği bilinen bir şey zaten hatta geçen sen bir deplasmanda 20 saate yakın yolda zaman kaybetmişlerdi,Gülşah'da twitterdan hala yolda olduklarını yazdı.Erkek takımına farklı kızlara farklı muamele maalesef.
ekatarinburgun basketcilerine baktımda süper bakıyorlar basketci kızlarına.

Takım 13 saatte Fransa'ya gidebilmiş,basketbol şubesine tebrikler daha ne kadar saçmalayacaksınız merakla bekliyorum.

İşin içinde bayan varsa daha hassas düşünülmeli ama

olmuyor maalesef bu seyehat neden uzamış ki?

Bi de maçın Galatasaray TV de olacağı kesin mi çünkü resmi site de öle bir bilgi göremedim ben....

Üst Alt