ELW | Galatasaray MP 83-66 Vici Aistes | 13 Ekim | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ELW | Galatasaray MP 83-66 Vici Aistes | 13 Ekim | Maç Sonucu

15619.png

galatasaray.png
v.png
15657.jpg

15681.jpg

Cevap: ELW | Galatasaray MP - Vici Aistes | 13 Ekim | 20.00 | GS TV

Daha simdi haberim oldu yarin mac varmis :D Rahat yeneriz hemde Euroleague'ymis. Dünyada bizi yenecek Bayan Basket takimi yoktur :)

WNBA'dan oyuncular almistik Taurasi'den baska. Geldiler mi? Ve ya aldik mi WNBA'nin en iyi oyuncularini?

Yalnız bırakmamak lazım kızları, bu maçı alırsak o gazla fenere de koyarız. Bir kupa da kızlardan gelsin be. :)

Alba, Charles, Fowles, Taurasi, Prince falan hepsi takimda mi suanda? Bir kisi cevap versin. :)

Lotos Gdynia (B) 57 - 68 UMMC Ekaterinburg (B)

Bourges Basket (B) 63 - 51 ZVVZ USK Prague (B)

Benİ uzunlar konusu dÜŞÜndÜrÜyo. İvan matİcİ cogu kİmse begenmemİŞ. Ben İzlemedİm. Bİrde bu melİsa canin sakatligi benİ fitik ettİ. BU MACI ÖYLE VEYA BÖYLE KAZANIRIZDA. BENİ FENER MACI DÜŞÜNDÜRÜYOR. FOWLESEDE KIRILDIM. FENER MACINDA BURDA OLMASINI BEKLERDİM.

Matiç yerine kimi düşünürdünüz Matiç i beğenmeyenler

Taurasi....Alba....Tina.....Prince......gelince Fowles

Bunlardan biri her maç tribünde oturacak dünyanın top class basketbolcuları

Stephonayı alıp

Avrupadan avrupaya oynatabilceğinizimi düşünüyordunuz?

Bundan daha efektif bi oyuncuyu alamaz,avrupadan avrupaya oynatamazsın

Yada her maç 2 tane top class oyuncuyu sen tribünde dur diyemezsin

Leuchanka, Verameyenka gibi oyuncular rahatlıkla getirilebilirdi bu şartlarda. Ya da en doğrusu Tina Charles yerine Stepanova, Osipova ya da Gruda'yı almalıydık. Tina/Fowles-Matic-Bahar-Melisa uzun rotasyonu zayıf Euroleague için. Doğrusu Fowles-Osipova/Stepanova/Gruda-Bahar-Melisa olmalıydı.

Rakibimiz Ekaterinburg'un uzun rotasyonu: Candace Parker-Maria Stepanova-Sandrine Gruda-Yelena Leuchanka mesela.

bugün sezonu açıyoruz her zamanki gibi her maçtaki gibi ipekcideki yerimizi alırız inşallah 1 bin kişi olur oylede tahmin ediyorum uzunlar konusunda sıkıntılıyız tina oynamayacak

Sonunda günü gelmiş.Ne kadar eksikte olsak takımı salonda izleyecek olmanın heyecanı başka.Bu sene kazanacağımız Avrupa Şampiyonluğunun ilk adımı olsun,başarılar kızlar.

Yavaştan İpekçi'ye,Taurasi ablamızı izleyelim.:)

Üst Alt