ELW | Galatasaray MP 84-65 UMMC Ekaterinburg | 26 Ekim | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ELW | Galatasaray MP 84-65 UMMC Ekaterinburg | 26 Ekim | Maç Sonucu

15619.png

galatasaray.png
v.png
3gzr.gif

15681.jpg

Cevap: ELW | Galatasaray MP - UMMC Ekaterinburg | 26 Ekim | 18.00 | GS TV

Şİmdi Çarşamba günü bu maça gitsem 19:30 gibi biter o saatten sonra aslantepe ye yetişebilirmiyim onu merak ediyorum....

Gaziantepspor maçıyla aynı gün olması nedeniyle seyirci desteğini pek göremeyebiliriz.

Candace Parker ve Sue Bird olmasa da çok önemli bir prova. Takımın gerçek durumunu göreceğiz.

Efes'le üst üste oynatıp 9.5 lira bilet yapacağınıza erkek takımımızla aynı güne alınamaz mıydı?Bir de taraftara sallamıyorlar mı maça gelmiyorlar diye.

Biletler 5 Tl miydi? Gideceğim büyük ihtimal, ardından da futbol takımımızın maçını izlemeye giderim oradan. :D Güzel bir gün olur.

Parker oynar diyorlar ki bizim içinde iyi bir test olur.

Parker oynar diyorlar ki bizim içinde iyi bir test olur.

Parker erken gelecekse çok iyi Ekaterinburg için. Her sene geç gelmesi sıkıntı oluyordu. Sue Bird konusunda bilgin var mı?

Pota altında fark iyice yükseldi böylece:

Ekaterinburg : Candace Parker - Maria Stepanova - Sandrine Gruda - Yelena Leuchanka

Galatasaray : Bahar Çağlar - Melisa Can - Tina Charles - Matiç

:eek:

Parker erken gelecekse çok iyi Ekaterinburg için. Her sene geç gelmesi sıkıntı oluyordu. Sue Bird konusunda bilgin var mı?

Pota altında fark iyice yükseldi böylece:

Ekaterinburg : Candace Parker - Maria Stepanova - Sandrine Gruda - Yelena Leuchanka

Galatasaray : Bahar Çağlar - Melisa Can - Tina Charles - Matiç

:eek:

Bird ocak gibi gelmesi lazım bir ispanyol forum sitesinde öyle okumuştum.Melisa'yı da çıkar bu arada Piph'i devşirme olarak kullandığımız için kendisini avrupada oynatamıyoruz.

Bird ocak gibi gelmesi lazım bir ispanyol forum sitesinde öyle okumuştum.Melisa'yı da çıkar bu arada Piph'i devşirme olarak kullandığımız için kendisini avrupada oynatamıyoruz.

Hadi ya bu kuralın Avrupa'da da olduğunu yeni fark ettim. Tina 35 + o zaman.

ben bu maca gitmeye karar verdim. yarın bilet alırım. cappy pondextere biraz sövmek istiyorum.

Fowles gelince biraz eşitlenir gibi.En iyi 2'ye karşı ondan sonraki en iyi 3'lü.

Fowles gelince biraz eşitlenir gibi.En iyi 2'ye karşı ondan sonraki en iyi 3'lü.

Alpay, Fowles geldikten sonra ya Tina ya Fowles oynayamayacak Avrupa'da. Sadece 2 kıta dışı oynatma hakkın var 1'i Diana olacak diğeri de Tina ya da Fowles.

Alpay, Fowles geldikten sonra ya Tina ya Fowles oynayamayacak Avrupa'da. Sadece 2 kıta dışı oynatma hakkın var 1'i Diana olacak diğeri de Tina ya da Fowles.

Unutmuşum bu kötü oldu.Herhalde Tina ile devam ederiz o zaman.Neyse Piph,Torrens,Taurasi,Tina ile artık bir şeyler yapmaya çalışacağız.Kuralları tam bilmediğim için soruyorum.Peki şu an Euroleague'de Avrupalı bir oyuncu daha alıp oynatmanın bir kontenjanı var mı?

Yani biz Gruda gibi bir Avrupalı oyuncu alsak(alacağımızdan değil) onu oynatmak için kontenjan sorunu olmuyor değil mi?

Unutmuşum bu kötü oldu.Herhalde Tina ile devam ederiz o zaman.Neyse Piph,Torrens,Taurasi,Tina ile artık bir şeyler yapmaya çalışacağız.Kuralları tam bilmediğim için soruyorum.Peki şu an Euroleague'de Avrupalı bir oyuncu daha alıp oynatmanın bir kontenjanı var mı?

Yani biz Gruda gibi bir Avrupalı oyuncu alsak(alacağımızdan değil) onu oynatmak için kontenjan sorunu olmuyor değil mi?

Avrupalı konusunda sıkıntı yok istediğln kadar yabancı Avrupalı alıp oynatabiliyorsun.

Berbat, çok kötü, rezalet bir haberim var. Prince Avrupa'da Rus takımlarına karşı oynayamıyormuş. :sad007:

Işıl - Yasemen

Diana - Sariye - Ayşe

Alba - Şaziye - Gülşah

Bahar - Melisa

Tina - Matic

Kadromuz böyle Ekaterinburg karşısında.

Üst Alt