ELW | USK Prag 70-78 Galatasaray MP | 19 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ELW | USK Prag 70-78 Galatasaray MP | 19 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: ELW | USK Prag 70-78 Galatasaray MP | 19 Ekim | Maç Sonucu

eve şimdi geldim yorumları okudum aman allahım taurasiye söven bile var tamam arkadaşlar kötü günümüzde olmuş olabilirz hocayı saymıyorum zaten cok kötü bi hocamız var ama bu takımı bu kadar aşağılayamaz kimse k.bakmasın daha 4 5 gün once fenerın elınden kupayı alırken seviniyordunuz bazılarıda karsımızdaki takımı cok kötü yapmıs tabi karsımızdaki takım bizim dengimz değil ama evinde cok cok iyi bir takım gecen sene sadece 1 mac kaybettiler evinde ve oda şampiyon olan halcona 1 sayıyla . burda bilip bilmeyen herkez takıma sallıyor ya en cok ona uyuz kapıyorum

d.milton jones 19 sayı 10 rebaund yapmış. burgrova ise 15 sayı 12 rebaund. sırf 2 si toplamış ribaundları.

eve şimdi geldim yorumları okudum aman allahım taurasiye söven bile var tamam arkadaşlar kötü günümüzde olmuş olabilirz hocayı saymıyorum zaten cok kötü bi hocamız var ama bu takımı bu kadar aşağılayamaz kimse k.bakmasın daha 4 5 gün once fenerın elınden kupayı alırken seviniyordunuz bazılarıda karsımızdaki takımı cok kötü yapmıs tabi karsımızdaki takım bizim dengimz değil ama evinde cok cok iyi bir takım gecen sene sadece 1 mac kaybettiler evinde ve oda şampiyon olan halcona 1 sayıyla . burda bilip bilmeyen herkez takıma sallıyor ya en cok ona uyuz kapıyorum
evet usg prag öyle kötü bir takım degil. cek milli takımının nerdeyse hepsi bu takımda. gecen sene dedigin gibi halcona yenilmişler evlerinde o da 1 sayıyla. halcon bizi 18 sayı farkla yenmişti sahamızda:)

evet usg prag öyle kötü bir takım degil. cek milli takımının nerdeyse hepsi bu takımda. gecen sene dedigin gibi halcona yenilmişler evlerinde o da 1 sayıyla. halcon bizi 18 sayı farkla yenmişti sahamızda:)

aynen öyle eurolig gibi ust seviye ligde evsahibi avantajı cok onemlidir hele hele bayanlarda cok cok onemli gecen sene o kadar kötü olmamızza ragmen spartakı bile yenmiştik evimiz keza bu takımda halcon harıc herkezi yendi

Maçı izleyemedim ama istatistiklere baktığımda serbest atış yüzdemiz sevindirici 20/22. Alba Torrens tabiiki bir harika oynamış :tiphat: Tina da yine 39 dakika oynamış zaten WNBA'den de buna yabancı değil :)

Tina,Alba,Prince,Taurasi çok iyi transferler ama Matic,Şaziye falan olmaz bu iş.Daha iyi kısa oyunculara ihtiyacımız var.

...hoca prince den az mı faydalanıyor bana mı öyle geliyor

Üst Alt