ELW | USK Prag 70-78 Galatasaray MP | 19 Ekim | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ELW | USK Prag 70-78 Galatasaray MP | 19 Ekim | Maç Sonucu

15619.png

71176_224841271525_1446174_n.jpg
v.png
galatasaray.png

15681.jpg

Cevap: ELW | USK Prag - Galatasaray MP | 19 Ekim | 19:00 | GS TV

Whalen geçen hafta oynamamıştı bu hafta da oynamazsa kolay maç olur.

Ummc ve Cacares haricinde puan kaybına tahammül yok

Geçen sene deplasman maçlarında iyi değildik,umarım Fener maçıda iyi gaz olur

Geçen hafta Bourges'a kaybettikleri maçta 6 oyuncu 30'ar dakika civarında süre alıp diğer oyuncular pek rotasyona katılamamış. Bunu değerlendirebiliriz. Özellikle 3.çeyrekte bir fark yakalayabiliriz. Milton-Jones'a dikkat etmeliyiz.

Prince...Tina....Taurasi....Alba

2 kita içi 2 kıta dışı ,şu 4 ü sahada olduğu her dakka lehimize

Duruma göre Bahar duruma göre Işıl girer

Prince diğer üçlüyle aynı anda sahada olduğunda top paylaşımı zor olur. Ayrıca bench çok zayıflar. Işıl-Diana-Alba-Bahar-Tina 5'i daha uygun. Prince de hem Işıl, hem Diana, hem Alba'yı en iyi şekilde dinlendirmemizi sağlar.

ilk 5 prince taurasi alba torrens bahar caglar tina charles. zaten renkleri sarı lacivert ezmek gerek.

İzleyemicem maçı.Arkadaş bende de şans yok hiç.Hep termodinamik dersinde oluyorum maç saatleri. :(

Geçen sene de bizim gruptaydı.İçeride 10'la kazanıp dışarıda 30'la kaybetmiştik.Geçen sene deplasmanda oynadığımız bütün maçları ağır skorlarla kaybettiğimizi hatırlarsak işimiz kolay değil ama takıma güveniyorum.

Rakibe geçersek;Çek Milli Takımının büyük çoğunluğu takımda oynuyor.Avrupa Şampiyonasından hatırlanabilir Elhotova ve Viteckova bu takımda ve dış skor opsiyonları.Bu sene İspanyol Montanana'yı da aldılar.Lindsay Whalen geldi mi bilmiyorum bize sorun çıkarabilir.Milton geçen sene dışarıda bize sıkıntı çıkarmıştı,Bahar'a çok iş düşüyor.

KOlay olmayacak ama kazanacağımızı düşünüyorum...

Maç yayaını hakkında GSTV banttan verecek diyorlar maç saatinde yayın yok diyorlar doğrumudur ?

takımlarımız çok yoruldu umarım aksilik çıkmaz ve kazanırız...

Fowles takıma Aralık ayında katılacakmış sanırım. Bu maçta Matiç'i kullanacağımızı düşünüyorum. Tina'ya çok yük binmemesi gerekiyor.

Fowles takıma Aralık ayında katılacakmış sanırım. Bu maçta Matiç'i kullanacağımızı düşünüyorum. Tina'ya çok yük binmemesi gerekiyor.

Matiç ile zorlanırız ve hatta bence kaybederiz

Ocaka kadar Tina yardırcak artık yapcak bişe yok

Rakip fizik olarak üstün bi takım

Dinlenicekse ligde dinlensin,fener maçları hariç diğer maçlar gazozuna zaten

Belçika'dan 1, Almanya'dan 2 otobüs taraftar maça gidiyoruz, az sonra yolculuk basliyor.. Prag'ta Disi ASLANLARIMIZI destekleyecegiz insallah.. Koyup gelecegz...

Prints gibi skor yapabilen bir guardımız var artık, takımda ozellikle ilk bes olarak parcalar yerli yerinde o yuzden bu mactan cekıncem yok acıkcası, mac ıcınde dususler yıne beklıyorum ama bu kadar çok opsiyonlu takımızki artık bir sıkıntı yasayabılecegımızı dusunmuyorum. Prints, Dee, Alba, Bahar, Tina besi avrupa'da şampiyon olabilecek bir bes kesinlikle.

Prints gibi skor yapabilen bir guardımız var artık, takımda ozellikle ilk bes olarak parcalar yerli yerinde o yuzden bu mactan cekıncem yok acıkcası, mac ıcınde dususler yıne beklıyorum ama bu kadar çok opsiyonlu takımızki artık bir sıkıntı yasayabılecegımızı dusunmuyorum. Prints, Dee, Alba, Bahar, Tina besi avrupa'da şampiyon olabilecek bir bes kesinlikle.
Begendigim whalen usgpragdaymış. yenildikleri bourges macında oynamamış yenilmişler. whalene dikkat etmek lazım. eli cok düzgün bi oyuncu. iceri sokmamak gerek. ama biz bunları yeneriz. inşallah yorgunluk yoktur.

Üst Alt