Emeğimizi çaldılar, Fiba'yı da Haberdar Etmeliyiz! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emeğimizi çaldılar, Fiba'yı da Haberdar Etmeliyiz!

Evet arkadaşlar, basketbol takımımız alın teriyle, canla başla, 12bin taraftarımızla savaştı. Tapeler çıktıktan sonra her şey daha açık ortaya çıktı. Fiba'ya da yüklenmeliyiz.

Fıfa ve Uefa'ya gönderilen metni biraz "tweak" ettim. Sanırım yeterli olur.

Bu arada FIBA'nın web sitesi: Contact us | FIBA.COM

e-mail: info@fiba.com

Dear Sir/Madam;

The football match-fixing investigation by turkish authorities led to many arrests is now completed. The indictment was accepted on 09.12.2011 by the court, lifting the confidentiality clause and so revealing the numerous attempts and records to match fixing and incentive payments, blackmailing decision makers in organizations and gaining unfair advantage using criminal actions NOT ONLY within the Turkish football world but also within the BASKETBALL world as well.

The prosecutor discovered that Game 6 of the last year final series between Fenerbahçe Ülker vs Galatasaray was manipulated and before the game, phone coversations were made between Fenerbahçe Ülker basketball manager Semih Özsoy and Recep Ankaralı, the referee of the game, regarding match-fixing. OCCB and the prosecutor invoked Ankaralı, who was the referee of Fenerbahçe Ülker-Galatasaray Turkish Basketball Final, Erşan Kartal, who was the second referee of the final game and Alper Özgök, who was the third referee of the final game and Fenerbahçe Ülker Basketball Manager Semih Özsoy.

As a Turkish basketball fan, I would like FIBA to start it's own investigation just as UEFA and FIFA did and force the Turkish Basketball Federation to impose sanctions to individuals and clubs involved in this scandal.

Sincerely,

ALINTIDIR.

Cevap: Emeğimizi çaldılar, Fiba'yı da haber etmeliyiz!

aynen bu konuyu unuttuk, arada kaynamasın geçen yılın şampiyonu biziz.

Cevap: Emeğimizi çaldılar, Fiba'yı da haberdar etmeliyiz!

Metin iyi mi İngilizcesi iyi olan arkadaşlar kontrol etsin gönderelim Uleb'e de gönderelim, kulübümüze de ayrı bir yazı gönderelim.

Ben yolladım.Zamanım oldukca da yollamaya devam edecem.. Bununda peşini bırakmamamız gerek geçen sene takımımızın verdiği emekleri biz biliyoruz..Yedirmememiz gerek şikeci Febe'ye..

Uleb'e ulaşabileceğimiz adresi bilen varsa paylaşsın ana metne onu da ekleyelim, ona da mail gönderelim.

çok doğru kulübede göndermek lazım. Çıksınlar hemen bi açıklama yapsınlar. soruşturma başlatsınlar. cemal nalga olaylarını hepimiz biliyoruz.

herkes göndersin beyler.

göz göre göre sampiyonlugumuzu caldilar !!

Ben gönderdim.Herkes göndersin arkadaşlar ilgisiz kalmayalım.

Neden ULEB'e de göndermiyoruz? Atsınlar Euroleague'dan bunları, zaten hazır mirasla geldiler. Hazır şikeciler ülkesinde Cantu ile maça çıkacaklar, Cantu turu garantilemiş, şikeci şikeciye kıyak yapabilir.

Sadece geçen sene değil, bir önceki sene de Efes'e karşı her türlü hakem hatalarıyla almışlardı maçı, çok tartışılmıştı ama halı altına süpürüldü.

Göndereceğiniz mail adreslerine contact@uleb.com adresini de ekleyin.

bende gönderdim bir şey olacağını sanmam ama inşallah yanılırım şampiyonluk o kadar önemli değil önemli olan A lisansı

Üst Alt