Emek Hırsızı Veli Kavlak - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emek Hırsızı Veli Kavlak

Cevap: Emek Hırsızı Veli Kavlak

burak yaparken iyiydi ,bakalim veliyi burak kadar konusacaklarmi.. hic zannetmiyorum:mad:

Ulan Burak f5 Kadar gol atar yine elestirilir,Maksat terimin ve albayrakin dedigi Gibi bize karsi olan oyunlar

Farkimiz o iste abi.. Biz Insaniz onlar Hayvan.. Uyuz oluyorum.. Bi pozisyonu bukadar tartismanin kime faydasi olacak mesela..

Burak'a dediklerini unutmadın mı? Resmen linç kampanyası başlatıldı, çıkıp futbolu bırakmalı diyen BJK yöneticisi bile oldu sanırım. Bakalım şimdi ne diyecekler? Kimse kusura bakmasın ama damarımıza basanın damarına basarız. Bunlar futbol içerisinde olan şeyler, gayet normal ancak haftalar önce yaşanan olayları unutmak mümkün değil. Bizde en güzel şekilde karşılığını vereceğiz, yoksa kimin umrunda olur Veli'nin kendini yere atması. Hakem hatası der, kendini yere atmış der geçeriz. Ama şuan olay farklı.

Sarper kosarken kolaymi ya kendi kendine celme takmak.. Kendini sakatlayabilir insan.. Ben kotu dusunmek istemiyorum.. Futbolun icinde var bunlar.. Onlar Burak konusunda Hayvanlik yapti.. Bazi arkadaslarda canak tuttu onlara burda unutma bunu.. Simdi tutup onlarin seviyesine inmemizin anlami yok diye dusunuyorum..

O senin görüşün hocam saygı duyuyorum ama bence kısasa kısas.

Burak'a dediklerini unutmadın mı? Resmen linç kampanyası başlatıldı, çıkıp futbolu bırakmalı diyen BJK yöneticisi bile oldu sanırım. Bakalım şimdi ne diyecekler? Kimse kusura bakmasın ama damarımıza basanın damarına basarız. Bunlar futbol içerisinde olan şeyler, gayet normal ancak haftalar önce yaşanan olayları unutmak mümkün değil. Bizde en güzel şekilde karşılığını vereceğiz, yoksa kimin umrunda olur Veli'nin kendini yere atması. Hakem hatası der, kendini yere atmış der geçeriz. Ama şuan olay farklı.

Iste bende onu anlatmaya calisiyorum.. Sen zannediyormusun Veliyi Besiktaslilar simdi konusuyor? Ama Burak'i kendi arkadaslarimiz forumdaslarimiz yerden yere vurdu.. Sen vurduktan sonra elin oglu Emek Hirsizida der.. Futbolcu degilde der.. Biz once kendi degerlerimize sahip cikmaliyiz!!

Iste bende onu anlatmaya calisiyorum.. Sen zannediyormusun Veliyi Besiktaslilar simdi konusuyor? Ama Burak'i kendi arkadaslarimiz forumdaslarimiz yerden yere vurdu.. Sen vurduktan sonra elin oglu Emek Hirsizida der.. Futbolcu degilde der.. Biz once kendi degerlerimize sahip cikmaliyiz!!

Bizim bazı taraftarlımız öyle maalesef. Objektif olacağım diye bizim takıma zarar veriyorlar.

Ya bilmiyorum kendi forumumuzda ağzımızı bozsam ceza alırım dimi o yüzden ben bu konuya yorum yapmıyorum. ALLAHından bulsunlar buluyorlarda. Beter olsunlar oluyorlarda...

veli kendi kendine penaltı yaptırmış...bariz gol şansı olduğu için veli kırmızı görmeliydi...:D

Angutlarin yerini aldik resmen. Bizle ilgili olsaydi, daha mac bitmeden 7,368,328,048 baslik acmisti tenekeler :lol:

net penaltıysa kırmızı vermesi lazımdı hakemin.hakemde penaltı sallamasyon olduğu için kırmızı vermedi

Üst Alt