Emenike ilk golünü Arjantin'e attı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emenike ilk golünü Arjantin'e attı

Cevap: Emenike ilk golünü Arjantin'e attı

Bale şuan 25 yaşında arkadaşım, 3 sene evvel neredeydi araştırır mısın? gelişmiş futbolcu vardır bir de gelişmeye açık futbolcu vardır. Insua ikinci cinsten bir çocuk. Eleştiri + beyin bedava..

evet beyin bedava ama kullanmasını bilene:). şu adamı begenen adamın nesini begendiginide söylemesi lazım. emenikenin golüne tekrar bak. bizde yaptıgı sacma hataları saymıyorum. baleyle insuayı birmi tuttun. yazık valla hakketen dedigin gibi beyin bedava ama oda kullanırsan:)

arjantin in kadrosunu küçümseyenler oyuncuların hangi takımlarda oynadıklarına baksınlar hepsi önemli oyuncular. bu arjantin türkiye deki her takıma rahat 5 atar bu ne kendini beğenmişlik güldürmeyin adamı.

nerde oynuyorlar anlat fenerli. hangisini tanıyon bakim söylede bilek. sen kadroya bakmadın herhalde..

insua gs ayarında futbolcu değildi ama şu bir gerçek takım daki en iyi sol bekti tabi performans bazında. takımdan göndermemiz akıllıcaydı çağlar insuadan daha iyi oyuncu ama sezon boyunca sakattı. arjantin bari bizim carrusca ve cluio yu da alsaydı tam tango takımı olurmuş.

Emenike 31 yaşında değil o olay fos çıktı, Emenike iyi adamdır ama 9 mn euro yinede vermek enayiliktir.

emenike iyi adam fener e çok fayda sağlar. keşke biz alsaydık

emenike bildiğin kontra oyuncusu gollerini aç izle teke tek kaldığı pozisyonlarda fiziği ve hızıyla gollerini atıyo ve fenerin gollerini aç izle ayağa paslarla karambol yaratarak atıyo gollerini bence fenere hiç ama hiç uymayacak...

emenike bildiğin kontra oyuncusu gollerini aç izle teke tek kaldığı pozisyonlarda fiziği ve hızıyla gollerini atıyo ve fenerin gollerini aç izle ayağa paslarla karambol yaratarak atıyo gollerini bence fenere hiç ama hiç uymayacak...

adamın gol atması için başka ne olması lazım. fenerde daha çok pozisyona girecek fazla efor sarfetmesinede gerek yok özellikle içerdeki maçlarda rahat gol bulur.

seneye 15 golü geçer niang gibi son vuruşları iyi olmayan şut tekniği de iyi olmayan bir adam 15 gol attı bu ligde. emenike hayli hayli atar, bu kontra topcusu olayına katılmıyorum ben

adamın gol atması için başka ne olması lazım. fenerde daha çok pozisyona girecek fazla efor sarfetmesinede gerek yok özellikle içerdeki maçlarda rahat gol bulur.

seneye 15 golü geçer niang gibi son vuruşları iyi olmayan şut tekniği de iyi olmayan bir adam 15 gol attı bu ligde. emenike hayli hayli atar, bu kontra topcusu olayına katılmıyorum ben

bir futbolcunun gol atması için sürat ve fizik önemli ama daha önemli şeyler var bence katılmıyorum emenikenin niang kadar gol yollarında asla ama asla katkı sağlıyacağına inanmıyorum.

bir futbolcunun gol atması için sürat ve fizik önemli ama daha önemli şeyler var bence katılmıyorum emenikenin niang kadar gol yollarında asla ama asla katkı sağlıyacağına inanmıyorum.

görüşüne saygı duyarım kardeşim seneye kim haklı çıkacak izleyip görelim ama umarım yanılırım

Eğer Emenike böyle boş alanlar bulursa çok can yakar.Ama kapalı savunmalara karşı 1 kişi eksik oynatır.Tipik kontra topçusu

Emenike ilk golü Trabzonspora atmamışmıydı ya benmi yanlış hatırlıyorum.

benim bildiğim ilk golu fenere çaktı 9 m euro ya..yada karabük mü demeliyim..evet karabük demeliyim :)

Öncelikle İnsua konusunda bilgi vereyimş İnsua Nijerya maçı kadrosuna yanlışlıkla çağrılmış. Evet yanlış duymadınız: Yanlışlıkla Milli Takım'da - Galatasaray

Teknik direktör yanlışlıkla çağırmış sonra da adamı rezil etmemek için kadrıdan çıkarmamış.

Emenike konusuna gelince,31 yaşında diyenlere gülüyorum,çünkü uydurma haber olduğu zaten belliydi ki geçenlerde sporx sitesine verdiği röpörtajdaki resmin fotoşopla kimliğe yerleştirilip internete düştüğü belli oldu. Yani haber fos çıktı. Emenike 31 yaşında böyle oynayacaksa ben razıyım,40 yaşına kadar bizde oynasın. Ben Emenikenin bize yararlı olacağını düşünüyorum,hücum hattımız Niang,Semih ve Emenikeden oluşacak ki bu da her üçü iyi olan alternatifli hücum hattı demek. Ayrıca devre arasında Emenike için kendini parçalayan Galatasaraylı arkadaşların simdiki tutumları hiç samimi deyil. Nasıl ki Selçuk İnan konusunda kıvıran Fenerbahçeliler komik duruma düşüyorlarsa , Emenike ve diğer transferlerde de rakip takım taraftarları sırf çamur atmak için kendilerini komik duruma düşürüyorlar.

Ayrıca bir arkadaş Gareth Bale 25 yaşında demiş. Bale 16 Temmuz 1989 Doğumlu Yani 21 yaşında ve şu an tartışmasız dünyanın en iyi sol beki. Fiyatı da 50-60 milyon Eurolarda uçuşuyor. Kıyas yaparken biraz dikkatli olun. On tane İnsua bir tane Bale`in sağ ayak serçe parmağı etmez.

Galatasaraylı kardeşlerim sevinmeli İnsuadan kurtuldukları için. Çağlar Birinci İnsuadan katbekat daha iyi bir sol bek bence.

Allaha emanet olun...

Üst Alt