Emenike resmen Fenerbahçe'de


2011-05-25_emnk446.jpgKulübümüz, Karabükspor forması giyen Emmanuel Emenike’yi 4 yıllığına renklerine bağladı.Nijerya Milli Takımı’nın formasını da giyen futbolcumuz, yarın sabah itibariyle Nijerya Milli Takım kampına katılacaktır.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜFenerbahçe 9M karşılığında Emenikeyi almış.

Bülent Ataman'ın dedikleri doğru çıkıyor.
 
Emenike Fenerbahçe'deNTV SPOR SON DAKIKA : Emenike 9 milyon euro karlışılığı Fenerbahçe ile anlaştı. Resmi sözleşme yarın.
 
Cevap: Emenike Fenerbahçe'deKarakter olarak müthiş uyum müthişşşşşş. Biz Emenike'nin rengini lig içinde anlamıştık zaten :)
 
Cevap: Emenike Fenerbahçe'deHayırlı olsun.

Ben olsam 31 yaşındaki bir adama 9 milyon euro'yu vermeden önce düşünürdüm.
 
Cevap: Emenike Fenerbahçe'deKezman : 7 milyon €

Guiza : 17 milyon €

Gökhan Ünal : 3.5 milyon € + Burak Yilmaz

Emenike : 9 milyon €Fenerbahçe'nin forvet transfer politikasi önünde saygiyla egiliyoruz :tiphat:
 
Cevap: Emenike Fenerbahçe'deSamimi söylüyorum bu fener adam olmaz. Biz yiyince kazığı en fazla 4-5 yiyoruz bunlar 9'dan aşağı yemiyor. Emenike büyük takımda oynayamaz hiç ümitlenmeyin fenerliler. Güiza V2 hayırlı olsun :D
 
Cevap: Emenike Fenerbahçe'deBu emenikyle işimiz yok demiyormuydu sinsi aykut..emenike adam değilsin..yahu bu kadar pisliğie boğulan bir camia olur mu..bu lanet medya yok mu medya...sezer,emenike bir tarafta diğer taraftada adam gibi adam Selçuk İnan fazla söze gerek yok..
 
Cevap: Emenike Fenerbahçe'deBu arkadaş sonuna kadar haklı. Şampiyonluğun bedelidir Emenike transferi. Şikenin yasal yolu. Bu olayın benzerini İstanbulspor fenere sanırım 2001 de yapmıştı. sezon sonunda bir oyuncularını fenere yüksek fiyatla satmışlardı..
 
Üst Alt