Emenike resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emenike resmen Fenerbahçe'de

Cevap: Emenike resmen Fenerbahçe'de

Sahte kimlik arkadaslar. Ustundeki fotograf Sporx'le yaptigi bir roportaj'da cekilme.

768.jpg

Dedem beyler tanıştırıyim

Emenike yapılan iftiralara çok üzülüyorum.Yabancı bir ülkede bu iftiraların başınıza gelmesi çok zor olsa gerek.Üstelik Emenike'nin inanılmaz abartıldığını düşünen biri olarak.

"G.Saray'a sempati duyuyorum" - Röportaj

[ -Hangi takımları beğeniyorsun? Kendini yakın hissettiğin bir takım var mı?

"Bursaspor, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'ı beğeniyorum. Galatasaray'a karşı daha fazla sempatim var. Galatasaray'ı kendi oyun stilime de daha yakın buluyorum."

KEITA'NIN YERİ AYRI

-Bu sempatinin nedeni nedir?

"Yalnızca bu sene izlediğim maçlar dolayısıya değil, Afrika'dayken, Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi'ndeki maçlarını sürekli olarak izliyordum. Ortaya koydukları performansı da beğeniyordum. Galatasaray, Afrika'dayken de bildiğim ve takip ettiğim bir takımdı, bu nedenle daha fazla sempati duyuyorum. Keita da çok beğendiğim bir oyuncu ve onun da orada olması sempatimi arttırıyor."

-Galatasaray'a transfer olsan başarılı olabileceğine inanıyor musun?

"Kesinlikle inanıyorum. Kendime güvenen bir oyuncuyum ve her takımda başarılı olabileceğimi biliyorum." ]

Nokta .

ekşisözlükten:

693.(bkz: the curious case of emmanuel emenike)

(requiem, 27.05.2011 01:41)

karabüğü küçümseyip cumbur cemaat hucum yapan takımlara karşı boş alanda yardırıyorrdu eyvallahda büyük takımlara 2 kasap(libero) 2 önkasap(önlibero) oynayan takımlara karsı napacak cok merak edıyorum :D

Beyler Emenike'nin fotoğrafını Bilgisayar'a indirdim büyütttüm fotoyu taş çatlasa 25'dir

Yok bence 41 yaşında... Baksanıza fiziğine 41 yaşında gibi.. hatta ben bile az söylüyorum.. 45 de olabilir.

Üst Alt