# Emenike | Transfer Haberleri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Emenike | Transfer Haberleri

Cevap: Emenike: "Fenerbahçe'ye gitmekten mutlu olurum"

Gecen sene de Galatasaraya sempatim var diyodu.

Keita cok begeniyorum falan diyodu.

Hatta buldum.

-Hangi takımları beğeniyorsun? Kendini yakın hissettiğin bir takım var mı?

"Bursaspor, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'ı beğeniyorum. Galatasaray'a karşı daha fazla sempatim var. Galatasaray'ı kendi oyun stilime de daha yakın buluyorum."

"G.Saray'a sempati duyuyorum" - Röportaj

“Fenerbahçe, Beşiktaş ve Bursaspor’u beğeniyorum. Ancak Galatasaray’a sempatim daha fazla. Afrika’dayken Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi ve UEFA Kupası’ndaki maçlarını sürekli izliyordum

G.Saray ve Emenike! - Galatasaray - Karabükspor

Fırıldak gibi bir adam.Hangi takım güçlüyse o takıma dönüyor

ula bide bize ayartır derler. abdullah avcıya nekadar iftira atmıslardı. şimdi kendileri aynı seyi yapıyorlar. emenikenin fener ve trabzon maclarındaki hırsını görücez bakalım..

Resmen istemişiz!

Karabükspor Başkanı Feridun Tankut'dan Emenike konusunda açıklama geldi.

Galatasaray'ın tarihinin en sıkıntılı dönemini geçirdiği şu sıralar transfer iddiaları da yeni boyutlar kazanmaya başlıyor. Türk spor basını tarafından adı büyük takımlarla anılan Emmanuel Emenike için ilk defa resmi ağızdan bir açıklama geldi.

Karabükspor başkanı Hikmet Feridun Tankut, devre arasında Galatasaray'ın Emmanuel Emenike'ye resmi teklif yaptığını kabul etti. Eski Galatasaray Sportif Direktörü Adnan Sezgin tarafından yapılan teklifin kabul edilmediğini dile getiren Tankut; "Emenike'nin fiyatını daha önce de açıklamıştık. Onu 10 milyon avrodan düşük bir teklife satmayacağız" şeklinde ifadelerde bulundu.

Adı Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın yanı sıra, Rus kulüpleri ile de anılan Nijeryalı golcünün sezon sonunda Karabükspor'dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

webaslan

Cevap: Resmen istemişiz!

Baros ile Emenike aynı tip oyuncular bence pivot özellikleri olan bi santrafor almamız lazım

Umarim boyle bir transfer olmaz . Fransa liginde ne futbolcular var Emenike tarzi gercekten empesillik yapariz . Fenerbahce ya da Besiktas alsin 8-10 verip . Daha ucuza daha kaliteli 50 tane forvet sayabiliyirim .

Bütün kadronuzu toplasaniz 10 Milyon Euro etmez. Emenike iyi futbolcudur ama 10 Milyon´luk futbolcu degildir. Alan hayrini görsün. Ama 10 Milyon Euro veren salaktir. 10 Milyon Euro´ya kimleri alirsin.

8 milyona Keita'yı geri alır, 2 milyona genç bir yetenek santrafor alırız. Gerek yok.

10 mio € nedemek yahu.

Sen kimsinde hangi hakla bukadar para istiyorsun. Futbolcun okadar ediyormu arkadas senin.

Ne insanlar var gercekten. Iyice ucmusuz.

Ayrica bir Sezgin klasigi:

A.S:Emenikeyi istiyoruz.

Satmiyoruz!

A.S: Tamam.

Bukadar yani, icaatini yesinler.

10 Milyon´luk Türkiye gecmisi olan bir futbolcunun bu ortamda basarili olmasina imkan yok. Medya paramparca eder Emenike´yi her hafta. Besiktas Tabata´ya 8 Milyon verdi de ne oldu? O maliyetin altinda ezildi gitti. Ondan evvel Galatasaraylisi, Fenerbahcelisi Tabata iyi futbolcu, yararli olur diyordu mesela.

Allah'tan Adnan Sezgin'den kurtuldukta,Emenike transferi yattı.Bence 3 m € bile fazla.Kontra oyuncusu.

Üst Alt