Emenike'ye verilmeyen penaltı !


Cevap: Emenike'ye verilmeyen penaltı !Ulan arkadas, bu da penalti degilse, braksin artik hakem bu isi ya, saka gibi yemin ederim.Ben Zapatanin yaptigi hareket bile penalti dedim, oysa orda Antepli topcunun o topa yetismesi mümkün degildiAma burda adam topu kurtarmis, kendisini kurtarabilse, golü atacak, yani bu kadar net bir pozisyon, bilmiyorum bunu da göremiyorsa ne b.k icin hakemlilik yapiyor bu adam?Göremedigi falan yok, gördügünü calmaktan korktu iste, bu kadar basit.
 
Cevap: Emenike'ye verilmeyen penaltı !Net penalti. Penalti degil diyen BJKli taraftar yoktur zaten. Ama bal gibi gol verilmedi, onca pozisyonda olmadik yere ofsayt verildi, hatta Simao'nun ceza sahasinda yere dusuruldugu pozisyon var. Hakem cok kotuydu, tarafli tarafsiz degil.
 
Cevap: Emenike'ye verilmeyen penaltı !Net penalti. Penalti degil diyen BJKli taraftar yoktur zaten. Ama bal gibi gol verilmedi, onca pozisyonda olmadik yere ofsayt verildi, hatta Simao'nun ceza sahasinda yere dusuruldugu pozisyon var. Hakem cok kotuydu, tarafli tarafsiz degil.o simaonun pozisyonu disardaydi, en fazla cizginin üstündeydi, ona penalti calsaydi saka gibi olurdu.gol verilmedi, dogrudur ama bu daha cok yan hakemin sucu.
 
Cevap: Emenike'ye verilmeyen penaltı !Bu Lig Tv az eyyamcı değil haniBeşiktaşın pozisyonu için ''Beşiktaşın Golu Güme Gitti'' diye başlık atıyorKarabükün pozisyonu için ''Penaltımı Değilmi''Körmüsünüz penaltı + kırmızı kart var atsaydınızya ''Karabükün Penaltısı ve Kırmızı Kart Güme gitti'' diye başlık.
 
Cevap: Emenike'ye verilmeyen penaltı !o simaonun pozisyonu disardaydi, en fazla cizginin üstündeydi, ona penalti calsaydi saka gibi olurdu.gol verilmedi, dogrudur ama bu daha cok yan hakemin sucu.yanlışın var arkadaşım o pozisyon net ceza sahasının içinde ... hadi diyelim çizginin üstünde .. çizginin üstünde olan pozisyon dahi ceza sahası sayılır ve penaltıdır ! tekrar sölüyorum o pozisyon net ceza sahası içinde ... nese kısacası hakem maçı katletti ... ama bunların arkasına sığınmayacaksın oynayacaksın golünü atacaksın... sen iyi olduktan sonra ne hakem önüne geçebilir ne de başka bişey ...
 
Cevap: Emenike'ye verilmeyen penaltı !Simoa'nın pozisyon, cezasahası içerisinde ve bariz penaltı gibi duruyordu, eğri oturup doğru konuşmak laızm...
 
Cevap: Emenike'ye verilmeyen penaltı !yanlışın var arkadaşım o pozisyon net ceza sahasının içinde ... hadi diyelim çizginin üstünde .. çizginin üstünde olan pozisyon dahi ceza sahası sayılır ve penaltıdır ! tekrar sölüyorum o pozisyon net ceza sahası içinde ... nese kısacası hakem maçı katletti ... ama bunların arkasına sığınmayacaksın oynayacaksın golünü atacaksın... sen iyi olduktan sonra ne hakem önüne geçebilir ne de başka bişey ...İbrahim Toramanın 30 dakikada atılması gerekirdi ona bakarsan, ibrahim toramanın ilk yarı emeniyeye soldan faulu var çizgi üzeri hakem vermedi, resmen faul adam geçicek eliyle müdahale ediyor simaonunki penaltıysa oda penaltı sayılır.Verilmeyen golü kim gördü Allah aşkına tekrar oynatılmadan, bi yerde kabak gibi hata diğer yanda görülmesi çok zor bir hata.
 
Cevap: Emenike'ye verilmeyen penaltı !Toraman futbolu bıraksın bugün.Emenike karşısında gül gül öldük sağolsun. Hakem adam gibi olsaydı beşiktaş 10 kişi kalır ve yenilirdi.Bu kadar net.Ağlamayın.
 
Cevap: Emenike'ye verilmeyen penaltı !Her gazetede ''İnonü'de inanılmaz karar, Beşiktaş'ın golü verilmedi, Buz gibi gol'' gibi birçok başlık gördüm, bir tanenizde hakemin genel olarak kötü olduğundan bahsedin.Bu medya birtek bize çalışmıyo.
 
Cevap: Emenike'ye verilmeyen penaltı !hakem her şeyden önce maçı katletti ama illa birinin hakkı yenmişse bu açık ara Karabükspor'dur.
 
Cevap: Emenike'ye verilmeyen penaltı !Penaltı , ve bizim verilmeyen penaltı ile aynı . (Galatasaray - Gaziantep maçında Gaziantepli futbolcuya verilmeyen penaltı )
 
Cevap: Emenike'ye verilmeyen penaltı !Bu maçta daha netti. Yani hakem daha fazla hatalı.Aslında daha net değil , pozisyon çok hızlı gerçekleşiyor bende ilk izlediğimde hatta TV'de izlediğimde penaltı felan değil dedim çünkü Emenike kendini atmış gibi gösteriyor . Ama biz yavaş çekimden bakıyoruz olaya okadar hızlı gelişiyor ki pozisyon.
 
Cevap: Emenike'ye verilmeyen penaltı !Emenike'yi tutmakla gorevli diger butun stoperler gibi toroman da rezil oldu bu gece.
 
Cevap: Emenike'ye verilmeyen penaltı ![video=youtube;vQlfeNwYchM]https://www.youtube.com/watch?v=vQlfeNwYchM[/video]Buda Simao'ya verilmeyen penalti. Disarda diyen arkadas olmus. Net penalti. Bunun yani sira verilmeyen gol ve onca yoktan yere calinmis ofsayt pozisyonu var. Objektif olmak kotu birsey degil.
 
Cevap: Emenike'ye verilmeyen penaltı !Tekrarında bile içerde olduğunu ayırt etmek zor. Hatta pilot kameradan dışarda gibi. Ama içerde yapılsa bile müdahale görülemeyebilir. Emenike 'nin penaltısı ve çizgiyi geçen top kadar bariz değil.
 
Cevap: Emenike'ye verilmeyen penaltı !Böyle bi ligin dünyada eşi benzeri yok sanırım.. sadece 1 2 takıma karşı yapılsa bu hatalar yada bilerek verilmeyen kararlar, tamam dicem ama bütün maçlardamı olur be arkadaş? her maçta skoru etkileyen hatalar var artık dikkat ederseniz bu kadar rezillik kepazelik olmaz ya:) ondan sonra lig neden popüler değil, bu kazmalarlamı popüler olacak lig ?
 
Cevap: Emenike'ye verilmeyen penaltı !Evde minderleri yumrukladım ya bu pozisyonda nasıl penaltı vermez diye..
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt