Emiliano Insua Galatasaray'da - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emiliano Insua Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Emiliano Insua Galatasaray'da !

transworldsport programı ınsua yı tanıtan bir program yapmıştı. O programda ınsua şu an ki durumuyla liverpool da oynayacak kapasitede olmadığını eğer devamlı oynama şansı bulamazsa başka bir takıma gidebileceğini söylemişti. Kısmet bizeymiş.

-----------------Ufuk-------------------

--------Neill---------------Servet-------

Sabri-------------------------------Insua

---------------Cana---------------------

---------------------Elano----------------

-----------------Misim--------------------

Serdar--------------------------------Arda

--------------------Baros------------------

yada

-----------------Ufuk-------------------

--------Neill---------------Servet-------

Sabri-------------------------------Insua

-----------Cana-------Sarp---------------

-----------------Misim--------------------

Elano/Pino-----------------------------Arda

--------------------Baros------------------

Nasil oynariz sizce?

Eger ikinci 11i daha cok begendiyseniz,kimi Sag kanatta oynatirsiniz?Elanomu,Pinomu?

Ayrica Mustafa Sarpmi Baris Özbek veya Ayhanmi?

Şu şartlarda Sarp yerine Ayhan Elano yerine Pino oynamalı. Pino gibi delici, süratli teknik adamımız yok çünkü. Pinosuz çıkarsak statik oluruz.

Sıkıntı çektiğimiz bir bölgeye transfer yaptık, iyi oldu. Açıkçası sadece isim olarak görmüştüm liperpoolda, nasıl oynadığı hakkında bir bilgim yok umarım iyi bir performans gösterir.Hayırlı olsun camiamıza.

Her sistemde bekler çok önemli ve yıllardır iyi bir solbek çıkmıyor,yerli olarak...Balta,Çağlar,İsmail hiçbiri ideal bek özelliklerine sahip değil,o yüzden judovari stiliyle Üzülmez İbo bu yaşında hala gözde olabiliyor.Demek istediğim,solbek için yerli iyi bir alternatif ufukta gözükmediğinden yabancı kontenjanı bu bolge için harcanabilir,inşaallah faydalı ve kalıcı olur,hiç seyretmedim ya da hatırlamıyorum,nasıl olduysa!...Tabi kaliteli yerli oyuncuların takıma katılması her açıdan elzem de diğer mevkilere bulunması daha kolay olacaktır,kontenjan sorunu öyle aşılır diye ümit ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt