Emiliano Insua | Taç Çizgisi


372087.jpg
Efendim malum Insua bizde kiralık oynuyor. Hakkının yendiğine Galatasaray taraftarının büyük çoğunluğu inanıyordur. Öyle ki Hakan Balta gibi sene başından beri her maçta sayısız vukuat işleyen bir adam oynarken Insua yedek bekliyor. Gıkını da çıkarmıyor adam, Twitter'dan Facebook'tan neler yazdığını çoğumuz biliyordur. Galatasaray'ın maç kaybettiği bir gün attığı mesaj ile yenilgiden dolayı uyuyamadığını söyledi bu adam.Kimi Galatasaray taraftarının itin g.tüne soktuğu bu çocukcağızın kariyerine bir bakalım bakalım. Herkesin malumu Transfermarkt diye bir site var, isteyen oradan da açıp bakabilir. Ben de oradan baktım zaten.Boca altyapısından yetişip transfer olduğu Liverpool'da kiralık geldiği 06-07 sezonunda Premier Lig'de 2 maç yapmış. 1'inde sonradan oyuna girmiş. Bonservisinin alındığı 07-08 sezonunda Premier Lig'de 8 maç oynamış. 2008-2009 sezonunda ise 14 maç.Gittikçe daha çok görev almış.2009-2010 sezonunda 44 maçta 3906 dakika görev almış. Lig Kupası'nda Arsenal deplasmanında 1 golü var. Şampiyonlar Ligi'nde 6 maç/522 dakika, Avrupa Ligi'nde 4 maç/360 dakika, Lig'de 31 maçta 2724 dakika oynayıp 4 asist yapmış.Şimdi Insua'yı beğenmeyen bünyelere bir soralım bakalım.Bu adam madem bu kadar vasıfsız, yeteneksiz, kazma bir adam neden Liverpool'da 44 maç oynamış? Senin takımında sol bek oynayan adamlar bırak Liverpool gibi bir takımda 44 maç oynamayı, Çemişgezekspor'da dahi oynamayı haketmezken, sen Insua'yı beğenmiyorsun.Ne içiyorsunuz ulan? Söyleyin de biz de çekelim kafayı, biraya dünya kadar para bayılmayalım boşu boşuna.Son olarak şununla bitireyim bu yazıyı. İçimde kalmasın.-spoiler-Eeeeyyy Insua! Kimsin sen kardeşim? Elin İngiltere'sinden çıkıp gelmişsin, kiralık bir herifsin sen, sene sonunda s..tirip gideceksin senin neyine ulan üzülmek? Hakan Balta fosur fosur sigarasını içerken senin bu üzüntün neden? Kendine gel! Sen zaten Galatasaraylı bile değilsin, pis kiralık. Defol git ulan.-spoiler-Hadi size iyi günler.Taç Çizgisi: Emiliano Insua
 
Cevap: Emiliano Insua | Taç ÇizgisiSüper süper süper :)

Bu adama az güvensek 1 senecik ya çok değil

valla.

En kötüsü bile Baltadan çektirdiğimiz kadar çektirmez eminim.

Baltadan çok Galatasaraylı, daha yetenekli, daha genç, daha istekli.
 
Cevap: Emiliano Insua | Taç ÇizgisiLİVERPOLDA sol bekleri sakatlandıgı icin oynamak zorunda kalmıstır insua. bizim hakan baltayla kıyaslarsak catkapısporun sol beki bile hakandan iyi deriz. peki madem 44 mac oynadı diyorsun. niye kiralık vermişler ozaman bize. bende böyle bakarım olaya ozaman. insua öyle begenilcek napmışta biz begenmemişiz acaba onuda anlamadım.
 
Cevap: Emiliano Insua | Taç ÇizgisiLiverpool beğenmese adı üstünde kiralamaz birine satardı.

Belki biz satın almazdık ama liverpool markası yeter bi isteyeni çıkardı.

Bence ileride kullanmayı amaçlıolar.
 
Cevap: Emiliano Insua | Taç ÇizgisiLİVERPOLDA sol bekleri sakatlandıgı icin oynamak zorunda kalmıstır insua. bizim hakan baltayla kıyaslarsak catkapısporun sol beki bile hakandan iyi deriz. peki madem 44 mac oynadı diyorsun. niye kiralık vermişler ozaman bize. bende böyle bakarım olaya ozaman. insua öyle begenilcek napmışta biz begenmemişiz acaba onuda anlamadım.Neden Arda zamanı'da kiralık verilmiş sorarım sana. Çok mu kötü topçuymuş??
 
Cevap: Emiliano Insua | Taç ÇizgisiNeden Arda zamanı'da kiralık verilmiş sorarım sana. Çok mu kötü topçuymuş??arda 17-18 yasında pissin diye verilmiştir. insua gibi 1 yılda 44 mac oynayıp kiralık verilmemiştir.. onuda gec oynadıgı maclardada bak bu oyuncuymus dedirtmedi bana. her an takımı yakabilecek bir futbolcu..
 
Cevap: Emiliano Insua | Taç Çizgisiarda 17-18 yasında pissin diye verilmiştir. insua gibi 1 yılda 44 mac oynayıp kiralık verilmemiştir.. onuda gec oynadıgı maclardada bak bu oyuncuymus dedirtmedi bana. her an takımı yakabilecek bir futbolcu..Elinde bulunan 3 adamdan en az hata yapan, ileriye destek veren genç bir oyuncu, gelecek vadeden belki azıcık geç olabilir ama geleceğin en iyi bekleri arasındada sayılabilen bir futbolcu. İstikrarsız oynaması belkide bu hataların sebebi olamaz mı? Birde mevkii var tabi Arda maça sonradan girip skora etki edebilecek bir oyuncu insua ise bek bu yöndende bakmak lazım. Live 44 maç yapmış peki sırıtmış mı? İleride yine ahlayıp vahlanacağız bu kadar açık birşey.
 
Cevap: Emiliano Insua | Taç ÇizgisiElinde bulunan 3 adamdan en az hata yapan, ileriye destek veren genç bir oyuncu, gelecek vadeden belki azıcık geç olabilir ama geleceğin en iyi bekleri arasındada sayılabilen bir futbolcu. İstikrarsız oynaması belkide bu hataların sebebi olamaz mı? Birde mevkii var tabi Arda maça sonradan girip skora etki edebilecek bir oyuncu insua ise bek bu yöndende bakmak lazım. Live 44 maç yapmış peki sırıtmış mı? İleride yine ahlayıp vahlanacağız bu kadar açık birşey.valla ben sokaktaki 5 yasındaki bebeyi bile hakan baltayla kıyaslamam. gelecegin en iyi bekleri arasında olsaydı zaten liverpol bize alma opsiyonunu vercegini zannetmem. biz duygusal davranıyoruz. twittter de azcık GS LA İLGİLİ iyi şeyler yazıyor onlara aldanıyoruz. tabi buda senin görüşün.
 
Cevap: Emiliano Insua | Taç Çizgisiiyi ozaman sana iyi hakan balta izlemelerinsua giderse sol bek alınmaz diye bi kuralmı varda benmi bilmiyorum. hakan baltayı begendigimi felanmı sanıyosun. ben acık söyliyim cok ekstra bir adam degilse yabancı olmasını istemiyorum. ben caglardan yanayım. tabi 1 tane daha alınmalı sol bek cagların sakatlıgın ne oldugunu bilmiyorum..
 
Cevap: Emiliano Insua | Taç Çizgisivalla ben sokaktaki 5 yasındaki bebeyi bile hakan baltayla kıyaslamam. gelecegin en iyi bekleri arasında olsaydı zaten liverpol bize alma opsiyonunu vercegini zannetmem. biz duygusal davranıyoruz. twittter de azcık GS LA İLGİLİ iyi şeyler yazıyor onlara aldanıyoruz. tabi buda senin görüşün.Geleceğin en iyi bekini zaten büyük takımlar kapardı. İnsua iyi bir bek sadece. Avrupa kupalarında, Türkiye'de işini görür
 
Cevap: Emiliano Insua | Taç Çizgisibaltayi gecin direkcaglar- kucuk takim solbeki

insua- buyuk takim solbekiikiside iyiama caglar tabi masaj bagimlisi
 
Cevap: Emiliano Insua | Taç Çizgisiinsua giderse sol bek alınmaz diye bi kuralmı varda benmi bilmiyorum. hakan baltayı begendigimi felanmı sanıyosun. ben acık söyliyim cok ekstra bir adam degilse yabancı olmasını istemiyorum. ben caglardan yanayım. tabi 1 tane daha alınmalı sol bek cagların sakatlıgın ne oldugunu bilmiyorum..sen ciddi ciddi seneye milli takimdan hakan balta ve müzmin sakat caglar varken sol bek alinacaginimi düsünüyorsun
 
Cevap: Emiliano Insua | Taç Çizgisiarda 17-18 yasında pissin diye verilmiştir. insua gibi 1 yılda 44 mac oynayıp kiralık verilmemiştir.. onuda gec oynadıgı maclardada bak bu oyuncuymus dedirtmedi bana. her an takımı yakabilecek bir futbolcu..Edison Cavani'de Palermo'da 3 sene oynayıp sonra Napoli'ye kiralık verildi. Şimdi bütün kulüpler köpeği oldu adamın:asd: Verdiğin örnek alakasız. Bi futbolcu sürekli oynayarak tam performansını gösterir.6-7 maç üst üste oynarsa İnsua hatalarını da sıfıra indirir. Ayrıca Liverpool'un sol beki sakatlandığı için bu adam oynadı demişsin de işte Liverpool gibi bi takım 1.tercihi olan adamın yorulma-sakatlık gibi durumlarına karşı İnsua ile yola çıkabiliyor. Ayrıca Aurelio bütün sene sakat değildi İnsua oynadığında gayet başarılıydı diye hatırlıyorum.
 
Cevap: Emiliano Insua | Taç Çizgisibirakin 2-3 kez arkasina adam kacirsinGS takimi bu karabuk degilservetin isi ne adam olsun rotate etsin
 
Cevap: Emiliano Insua | Taç Çizgisisen ciddi ciddi seneye milli takimdan hakan balta ve müzmin sakat caglar varken sol bek alinacaginimi düsünüyorsuncaglar denizliden izledigim kadarıyla öyle cok sakatlanan bir adam degildi. yazın iyi bir idmanla kendine gelir büyük olasılık. eger sakatlıgı senin dedigin gibi müzminse emin ol alırlar..
 
Cevap: Emiliano Insua | Taç ÇizgisiYa Çağlar kim arkadaş makara mı yapıyosun anlamadım? Maç boyu 1 kere bindirme yapmayan adam mı bizim bekimiz olacak. Sakatlansa nolur sakatlanmasa nolur beş para etmez.
 
Cevap: Emiliano Insua | Taç ÇizgisiEdison Cavani'de Palermo'da 3 sene oynayıp sonra Napoli'ye kiralık verildi. Şimdi bütün kulüpler köpeği oldu adamın:asd: Verdiğin örnek alakasız. Bi futbolcu sürekli oynayarak tam performansını gösterir.6-7 maç üst üste oynarsa İnsua hatalarını da sıfıra indirir. Ayrıca Liverpool'un sol beki sakatlandığı için bu adam oynadı demişsin de işte Liverpool gibi bi takım 1.tercihi olan adamın yorulma-sakatlık gibi durumlarına karşı İnsua ile yola çıkabiliyor. Ayrıca Aurelio bütün sene sakat değildi İnsua oynadığında gayet başarılıydı diye hatırlıyorum.Everton'un sol beki Liverpool'a..

Liverpool,ligde ve Avrupa'da aldığı kötü sonuçlar nedeniyle zor günler yaşıyor.Takımdan yıldız oyuncuların gitmesi dolayısıyla takım kötü gidişata dur diyemedi.Çareyi kaliteli yabancılarda arayan Liverpool,Everton'un başarılı sol beki Leighton Baines'ı kadrosuna kaymayı planlıyor.Defans hattında sıkıntı yaşayan Liverpool,bu oyuncu için 10 milyon euro'yu gözden çıkarmış bulunuyor.Hücum hatlarında Ajax'lı Uruguay'ın yıldızı Suarez ve Newcastle'ın golcü oyuncusu Andy Carroll'u kadrosunda bulunduran Liverpool,'un forvet hattında şu an için sıkıntı yok gibi.Ancak sol bekte Glen Johnson'dan istenilen başarıyı bulamayan Liverpool,bu mevkiye yeni yıldız oyuncu arıyor.Evertonlu oyuncunun gelmesine kesin gözle bakılıyor. AL İŞTE ADAMLAR SOL bek alıyor. insua geri gitsede oynayamaz hep yedek kalacak. ordanda göndercekler..
 
Üst Alt