Emiliano Insua | Taç Çizgisi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emiliano Insua | Taç Çizgisi

Cevap: Emiliano Insua | Taç Çizgisi

Bizim ligin en iyi beki İvan De Souza'dır bana kalırsa. Ama İnsua'da onun seviyesine rahatça çıkar, hatta geçebilir. Kapasite mevcut.

Öyle mi dersin twitter'da bizle ilgili güzel şeyler yazdığı için destekleniyor diyorsun, o zaman sen Harry içinde yakışıklı bu abi ondan seviyorlar diye düşünenlerdensin.. Avrupada insua seviyesindeki oyuncular normal olarak nitelendirilebilir ama Tr liginde insua iyi topçudur. Hakan yada Çağları kıyaslamıyorum farkındaysan. Sen bir oyuncuyu bir kaç maç oynatıp sonra yedek soyunduruyorsan bu adam ne oynadığı arkadaşlarına alışabilir (maç içerisinde) nede başka birşey, istikrar istikrar istikrar kim nerede ne yapıyor oyuncu bilecek bilecekki ona göre pasını verecek oyununu kuracak, böylelikle hata azalacak. Bu sene bunu başaramadığımız için belkide bu konumdayız başarmış olsakta 3lere 5lere oynardık demiyorum ama böylede olmazdık. İster td tercihiyle oynamış olsun ister mevkiideki as oyuncu sakatlandığı için oynamış olsun, bu adam 44 maç live formasını terletmiş mi? İyi birşeyler yapabilmiş mi? Ben ona bakarım, kimse kötü oynayan bir beke 44 maç sabredemez (biz hariç) tepki gösterilir en azından. Bizim aradığımız ne futbolcularda? Galatasaray ne demek bilecek, o değerlerin önemini şu takımın önemini bilecek bu çocuk ''kiralık'' olduğu halde bunları algılayabilmiş biri ve diğerlerinden iyi bende buna istinaden diyorum ki İnsua iyi bir bektir ve bizde kalmalıdır. Nokta.

niye biz ayhana mustafa sarpa hakan baltaya sabretmedikmi. ki bunlar falaket ötesi oynadılar. bu formda ve statta denmeyen kalmadı. yine oynuyolar yine oynuyolar. insuaya sabretmekten degil zorunluluktan oynattılar aurelio sakatlanmıstı cünkü sezonu kapamıstı.. bende cagları begeniyorum. onun oynamasından yanayım..

niye biz ayhana mustafa sarpa hakan baltaya sabretmedikmi. ki bunlar falaket ötesi oynadılar. bu formda ve statta denmeyen kalmadı. yine oynuyolar yine oynuyolar. insuaya sabretmekten degil zorunluluktan oynattılar aurelio sakatlanmıstı cünkü sezonu kapamıstı.. bende cagları begeniyorum. onun oynamasından yanayım..

Farkındaysan oraya artı parantez açmısım biz hariç demişim. Ve devamındada diyorum ki bir tepki olurdu muhakkak var mı? Yok! Bu benim düşüncemdir, Çağlar'ın İnsua'dan artısı yoktır ''bence''

Farkındaysan oraya artı parantez açmısım biz hariç demişim. Ve devamındada diyorum ki bir tepki olurdu muhakkak var mı? Yok! Bu benim düşüncemdir, Çağlar'ın İnsua'dan artısı yoktır ''bence''

bende insuanın caglardan bi artısı yok diyorum. ama cagların türk olması bi artıdır..

caglara laf edenler var ama bu adam büyük takıma gelmeden denizliden milli takıma cagrılmıştır. yani bi yerden torpili yok..

Daha ofansif bi bek lazım bize.Bak fenere her 3-4 maçtan birinde bekleri gol atıyo.Bizde sabri topu kaleye tutturunca seviniyoruz.

Çağların sakatlıklarıda bir artıdır.

Şuan çağların maö eksiğiyle birlikte İnsuaya öyle yada böyle mecburmuyuz ?

Evet.

O zaman ne tartışıosunuz ki.

4 maç kaldı sene sonunda görücez kim haklı.

Çağların sakatlıklarıda bir artıdır.

Şuan çağların maö eksiğiyle birlikte İnsuaya öyle yada böyle mecburmuyuz ?

Evet.

O zaman ne tartışıosunuz ki.

4 maç kaldı sene sonunda görücez kim haklı.

sence kalırmı insua? bosnervisi 7 milyon euro felan deniyordu.. alamayız almamalıyız..

[video]https://vbox7.com/play:714257a8&al=1&vid=2385613[/video]

1222ko7.jpg

asıl bu çocuğu harcayanlar utansın

Kalmasın ulan ne işi var.

Hasan Ali'yi falan alsınlar.Insua daha doğru düzgün maça çıkmadan beğenenler var CV'sinde Liverpool var diye.

Adam bizi kanser eder ekmek çarpsın.Yavaşlığından ölecek.

Bence Çağlar daha iyi. Stoper karakterli olduğundan kafa topu, top kapma, kademe gibi defansif özellikleri tartışmasız daha iyi. Agresif ve sert oynuyor. Bu saydığım özellikleiyle kazma gibi görünüyor belki ama sol ayak hakimiyeti de takımda çok az adamda vardır. Hiç umulmadık yerden kaleyi bulur, ortayı da istediği yere gönderir. Ama fazla ileri çıkmadığından son saydığım özellikleri pek görülmedi. İnsua da iyi hücuma da çıkıyor lakin şu an al yapmayan arı konumunda. Buna da laf etmeyelim. Sabri de pek bal yapmıyor ama o kadar çok bindiriyor ki rakibi bayıltıyor. En iyi savunma hücumdur misali. İnsua bu kadar çok da yapmıyor az ve öz de gitmiyor. Tabii çok maç oynamadı ama şu ana kadar gördüğüm böyleydi.

İkisi de çok üst düzey bek değil. Ancak İnsua'nın ofansif artısının yanında defansif zaafının fazlalığı(Çağlar'a göre) onu bir adım geriye düşürüyor benim gözümde.

İnsua adam gibi bir takımda çok rahat banko oynar arkadaş..

Bu kadar garanti veriyorum..

Arda ile iyi uyum sağlar ikiside pas alışverişini seven adamlar,ve yaşı 21 en az 5 sene çok rahat hizmet eder hemde fazla ücrette ödemeyiz yıllık olarak daha ne istenebilir ki,kafası rahat değil İnsua'nın bonservisini alırsak artık burada olduğunu net anlayacak ve çok daha iyi performans gösterecektir..

Son yıllarda kiralık gelen yabancılar arasında en çok savaşanı ve takımını sahipleneni sanırım..

Bence Çağlar daha iyi. Stoper karakterli olduğundan kafa topu, top kapma, kademe gibi defansif özellikleri tartışmasız daha iyi. Agresif ve sert oynuyor. Bu saydığım özellikleiyle kazma gibi görünüyor belki ama sol ayak hakimiyeti de takımda çok az adamda vardır. Hiç umulmadık yerden kaleyi bulur, ortayı da istediği yere gönderir. Ama fazla ileri çıkmadığından son saydığım özellikleri pek görülmedi. İnsua da iyi hücuma da çıkıyor lakin şu an al yapmayan arı konumunda. Buna da laf etmeyelim. Sabri de pek bal yapmıyor ama o kadar çok bindiriyor ki rakibi bayıltıyor. En iyi savunma hücumdur misali. İnsua bu kadar çok da yapmıyor az ve öz de gitmiyor. Tabii çok maç oynamadı ama şu ana kadar gördüğüm böyleydi.

İkisi de çok üst düzey bek değil. Ancak İnsua'nın ofansif artısının yanında defansif zaafının fazlalığı(Çağlar'a göre) onu bir adım geriye düşürüyor benim gözümde.

Çağlar ortasahayı geçmeyen bir bek..

Neyleyim öyle beki kardeşim,Galatasaray'ın oyuncususun hücum yapmayan bek oynayamaz Galatasaray'da..

Üst Alt