Emiliano Sala'nın Otopsisi Bugün Tamamlandı

Mert Can Önengüt

Sarı Üye
Fotoğraftaki dövme uyuşuyor gerçekle ama cesedin hali fake'e benziyor...

Allah Rahmet eylesin ?

Tuncay Özaslan

★★★★
GalataSarayı Efendileri
Fotoğraftaki dövme uyuşuyor gerçekle ama cesedin hali fake'e benziyor...

Allah Rahmet eylesin ?
Dovm ile nasil uyusuyor adamda bir tane dovme var senin paylastigin resime gore ama cesette 2 tane.

T. Bora Cengiz

Sarı Üye
Dovm ile nasil uyusuyor adamda bir tane dovme var senin paylastigin resime gore ama cesette 2 tane.
Sanirim bu foto biraz eski, ama dovmeler kesinlikle uyusuyor

Gogus kafesi, kafatasi ve karin bolgesi otopsi sirasinda her zaman acilir ama kafanin komple cikarildigini hic gormedim duymadim, ucak duserken mi kafasi koptu acaba

Tuncay Özaslan

★★★★
GalataSarayı Efendileri
Sanirim bu foto biraz eski, ama dovmeler kesinlikle uyusuyor

Gogus kafesi, kafatasi ve karin bolgesi otopsi sirasinda her zaman acilir ama kafanin komple cikarildigini hic gormedim duymadim, ucak duserken mi kafasi koptu acaba
Kafada kopmuş olabilir çünkü ilk gördüklerinde tanımadıklarına göre. Bilemiyorum çok kötü bir durum.

Gökhan Sancak

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
RIP

Cesetine ait olduğu iddia edilen fotoya baktım, bakmaz olaydım :( Umarım fakedir.

Mustafa Gülsoy

Cezalı
tamam öldü rip fln da çok uzamadı mı bu mevzu sahada ölen bile bu kadar konuşulmadı onunla beraber kaç yolcu öldü bir tek bunu konuşuyorlar diğer yolcuların yakını olsam lanet ederdim

Vasfi Vural

ɯє ƅєʅɪєvє ɪɲ ʛʌʅʌƭʌƨʌɾʌɣ!
Yönetici
Süper Moderatör
tamam öldü rip fln da çok uzamadı mı bu mevzu sahada ölen bile bu kadar konuşulmadı onunla beraber kaç yolcu öldü bir tek bunu konuşuyorlar diğer yolcuların yakını olsam lanet ederdim
Özel uçak, pilot ile Sala vardı uçakta.

Mert Can Önengüt

Sarı Üye

Yani 2014'ten dövme, daha dövme yaptırmış olabilir bundan sonra. Genelde de öyle oluyor en azından kendi adıma konuşayım...

ben inanmak istemiyorum o cesedin gerçek olduğuna ama beni kıllandıran olay, o fotoda CCTV saati vs var sol üstte, photoshop bilip kola dövmeyi shoplayan biri olsaydı düzgün bir fotoğrafa shoplardı, bilgisayar ekranından telefonla çekilmiş bir fotoğrafa değil.

yine de umarım fakedir...

Mert Can Önengüt

Sarı Üye
Resimi hicbir yerde goremiyorum. Internetten kaldirmis veya engellenmis galiba.
O olduğu iddia edilen photoda otopside göğsü açılmış ve kafası bulunmayan bir vücut var, çok bir şey kaçırmıyorsunuz.

Ama yine de merak ettiyseniz, Twitterda Sala photo veya Sala Body yazınca hala çıkanlar var, baktım şimdi sen söyleyince. Bazı dallamalar profil photosu falan yapmış değişik olmak için... Allah Sala ailesine sabır versin.

Ibrahim Özveren

Tecrübeli Üye
O olduğu iddia edilen photoda otopside göğsü açılmış ve kafası bulunmayan bir vücut var, çok bir şey kaçırmıyorsunuz.

Ama yine de merak ettiyseniz, Twitterda Sala photo veya Sala Body yazınca hala çıkanlar var, baktım şimdi sen söyleyince. Bazı dallamalar profil photosu falan yapmış değişik olmak için... Allah Sala ailesine sabır versin.
Gördüm şimdi. Insan merakı.. Hiç boş durmuyor.. Keske gormeseydim..

Geride kalanlarina sabir dilerim..

Vasfi Vural

ɯє ƅєʅɪєvє ɪɲ ʛʌʅʌƭʌƨʌɾʌɣ!
Yönetici
Süper Moderatör
Pilot ve Sala karbonmonoksit'ten zehirlenmiş deniliyor.

Geçtiğimiz aylarda uçak kazasında hayatını kaybeden Emiliano Sala ve uçağı kullanan pilot David Ibbotson'un kaza anından önce karbon monoksitten zehirlendiği ortaya çıktı.

Son düzenleme:

Barış Çetiner

Baba Gündüz
ben otopsi fotoğraflarını görmedim ama fotoğraflar gerçekmiş sızdırılan sızdıranlar yakalanmış hapis cezası alacaklarmış

Üst Alt