Emiliano Sala'nın Otopsisi Bugün Tamamlandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emiliano Sala'nın Otopsisi Bugün Tamamlandı

Fotoğraftaki dövme uyuşuyor gerçekle ama cesedin hali fake'e benziyor...

Blv7h1MIcAI9_tK.jpg:large

Allah Rahmet eylesin ?

tamam öldü rip fln da çok uzamadı mı bu mevzu sahada ölen bile bu kadar konuşulmadı onunla beraber kaç yolcu öldü bir tek bunu konuşuyorlar diğer yolcuların yakını olsam lanet ederdim

Dovm ile nasil uyusuyor adamda bir tane dovme var senin paylastigin resime gore ama cesette 2 tane.

Yani 2014'ten dövme, daha dövme yaptırmış olabilir bundan sonra. Genelde de öyle oluyor en azından kendi adıma konuşayım...

ben inanmak istemiyorum o cesedin gerçek olduğuna ama beni kıllandıran olay, o fotoda CCTV saati vs var sol üstte, photoshop bilip kola dövmeyi shoplayan biri olsaydı düzgün bir fotoğrafa shoplardı, bilgisayar ekranından telefonla çekilmiş bir fotoğrafa değil.

yine de umarım fakedir...

Resimi hicbir yerde goremiyorum. Internetten kaldirmis veya engellenmis galiba.

O olduğu iddia edilen photoda otopside göğsü açılmış ve kafası bulunmayan bir vücut var, çok bir şey kaçırmıyorsunuz.

Ama yine de merak ettiyseniz, Twitterda Sala photo veya Sala Body yazınca hala çıkanlar var, baktım şimdi sen söyleyince. Bazı dallamalar profil photosu falan yapmış değişik olmak için... Allah Sala ailesine sabır versin.

O olduğu iddia edilen photoda otopside göğsü açılmış ve kafası bulunmayan bir vücut var, çok bir şey kaçırmıyorsunuz.

Ama yine de merak ettiyseniz, Twitterda Sala photo veya Sala Body yazınca hala çıkanlar var, baktım şimdi sen söyleyince. Bazı dallamalar profil photosu falan yapmış değişik olmak için... Allah Sala ailesine sabır versin.

Gördüm şimdi. Insan merakı.. Hiç boş durmuyor.. Keske gormeseydim..

Geride kalanlarina sabir dilerim..

Pilot ve Sala karbonmonoksit'ten zehirlenmiş deniliyor.

Geçtiğimiz aylarda uçak kazasında hayatını kaybeden Emiliano Sala ve uçağı kullanan pilot David Ibbotson'un kaza anından önce karbon monoksitten zehirlendiği ortaya çıktı.

Son düzenleme:
Üst Alt