Emirates Kupası | Arsenal 1-2 Galatasaray | M.S | 4 Ağustos - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emirates Kupası | Arsenal 1-2 Galatasaray | M.S | 4 Ağustos

bencede bu turnuva eksikliklerimizi görme açısından faydalı bir turnuva oldu. henüz daha tam olarak hazır değiliz, özellikle takım savunmasında hatalarımız var. hızımız ve ritmimiz henüz istenilen seviyede değil. ve çok üretken olamıyoruz hücumda. ama takım olarak büyük maçları alabileceğimizi ve özellikle avrupada yine iş yapabileceğimizin sinyallerini verebiliyoruz

ızledıgım gordugum drogba sneıder melo eoboue cok ıyı gırecekler sezona muslera keza nazar degmesın.ayrıca engın emre ceyhun gıbı gecen sene 0 katkı ıle oynayanların da katkılarının cııddı anlamda artacagı ortada...semıh-chedjou ıkılısı de gayet ıyı durdu ozellıkle chedjuonun uzunve ısabetlı pasları cok guzeldı....

sıkıntılar bellı sol bek ve hamıt gerısı cok ıyı erman ve kazımdan hocanın faydalanmaması sıkıntı

Ben maçı izlemedim ama izleyen bir arkadaş Sneijder-Drogba ve Amrabatı çok övdü... Özellikle Amrabat nasıldı ?

İstekli, bir şeyler yapmaya çalışıyor fakat bu arzusundan olsa gerek yanlış seçimler yapıyor son toplarda. Yanındaki arkadaşlarını görmüyor, kafasını kaldırmıyor. Ama defansa yardımı çok iyiydi. Riera sırıtmadıysa Amrabat'ın katkısı büyük. İkili mücadelelerde ayakta kalıyor, iki gün üst üste 90 dk. oynamasına rağmen çok çalıştı, kondisyonu iyi. Mental olarak geliştirmesi lazım kendisini.

fft11_mf2447428.Jpeg

Maşallah her renk var :) :)

- 106 senelik muhteşem tarihi

- Kimsenin yanına bile yaklaşamadığı sayısız başarıları

- Müzesinde rakiplerinin iki katı kupası olan,

- Türk sporunda ilk ve teklerin takımı

- Varolduğundan beri Türk olmayan takımları en çok yenen Türk takımı

- Ülkesinin medar-ı iftiharı

- UEFA ve SÜPER KUPA sahibi

- Dünyanın en büyük taraftar oluşumu ultrAslan’ın gururu

- 1481’den beri kültürün simgesi

- 1905’den beri sporun beşiği anlı şanlı GALATASARAY !!

- 106 senelik muhteşem tarihi

- Kimsenin yanına bile yaklaşamadığı sayısız başarıları

- Müzesinde rakiplerinin iki katı kupası olan,

- Türk sporunda ilk ve teklerin takımı

- Varolduğundan beri Türk olmayan takımları en çok yenen Türk takımı

- Ülkesinin medar-ı iftiharı

- UEFA ve SÜPER KUPA sahibi

- Dünyanın en büyük taraftar oluşumu ultrAslan’ın gururu

- 1481’den beri kültürün simgesi

- 1905’den beri sporun beşiği anlı şanlı GALATASARAY !!

:very_drunk:

Galatasarayımız her zaman olduğu gibi, ilklerin takımı olduğunu Tüm Dünya'ya gösterdi. Gururluyuz Mutluyuz.. Bu başarısını Pazar günü rakip kim olursa olsun, Süper Kupa ile taçlandıracağından hiç şüphe duymuyorum. Ne Mutlu Galatasaraylıyım diyene, Ne Mutlu Galatasaylı olabilene..

Eskiden olsa daha çok sevinirdim ama artık alıştık böyle galibiyetlere hele ki rakip Arsenal olunca zaten kupa cepteydi. Maç öncesi fark yeriz diyenler ne kadar çokmuş ya şimdi geriye gidip onları ibretle okuyorum :lol:

Üst Alt