GSC Scout - # Emirhan Topçu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Emirhan Topçu

Okan Hocanın RS zamanından -altyapı oyuncusu olarak- tanıdığı ve istediği söyleniyordu . İstatistikleri iyi görünüyor ama izlediğim birkaç maçta pek de kayda değer bir performans göremedim doğrusu. Hocanın ne tür bir beklentiyle istediği ve maliyeti önemli olacaktır.

Yukarıdaki mesajımdan sonra da denk gelen maçlarda alıcı gözle izlemeye çalıştım; beğenmedim demeyeyim de yine 'vay be!' dedirtecek bir performans göremedim...

Ancak devamlılığı ve istatistikleriyle, iyi adamın zor bulunduğu bir mevkiinin oyuncusu olarak ilgiyi hak ediyor; bizde daha da gelişebilir. Bunu da beğenmezsek, beğenecek başka oyuncu zor buluruz. Direkt Abdülkerim' in yedeği olarak transfer etmek suretiyle sol stoperi yerlilere bırakmak iyi bir fikir gibi duruyor.

Sözleşmesinin son senesine girecek olması sebebiyle, FBJK devreye girmezse makul bir bedelle transferi mümkün görünüyor. Bize artık katkısı olamayacak birkaç oyuncu ile takas formülleri gündeme gelebilir...

Mentali pek iyi değil bu oyuncunun.Sürekli sah aiçinde gereksizce agresifleşiyo.Rizespor'da gördüğü Sarı - Kırmızı Kartlar'ın 3-4 katını bizde görür full 1 şekilde oynarsa bu yav :D

Mentali pek iyi değil bu oyuncunun.Sürekli sah aiçinde gereksizce agresifleşiyo.Rizespor'da gördüğü Sarı - Kırmızı Kartlar'ın 3-4 katını bizde görür full 1 şekilde oynarsa bu yav :D
Dediğin doğru olabilir, benim de dikkatimi çeken bir husus. Ancak özellikle stoper ve santrfor pozisyonunda oynayan oyuncular, maç tecrübesinin artmasıyla birlikte, zaman içinde umulmadık derecede gelişebiliyorlar. Şans vermeyi hak eden çok az oyuncunun bulunabildiği yerde birilerini denemeden de olmaz. Zaten Abdülkerim' in yedeği olacak; beğenilirse Abdülkerim sonrasında da devam eder; aksi halde paketlersin...

Üst Alt