Emmanuel Adebayor Kayseri’de! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emmanuel Adebayor Kayseri’de!

305235.jpg

İstikbal Mobilya Kayserispor'un prensipte anlaşmaya vardığı Togolu futbolcu Emmanuel Adebayor, Kayseri’ye geldi.
Uzun süredir forvet arayışlarını sürdüren Kayserispor, son olarak Medipol Başakşehir forması giyen Adebayor ile her konuda anlaşma sağladı ve oyuncuyu Kayseri’ye getirdi.

Saat 11.30’da Erkilet Havaalanı'na inen Emmanuel Adebayor, yöneticiler ve taraftarlar tarafından karşılandı.

Başarılı futbolcu, daha sonra özel bir araç ile kalacağı otele geçti. Bugün sağlık kontrolünden geçecek olan tecrübeli golcü, ardından resmi sözleşmeyi imzalayacak.

Son düzenleme:
Geçen sezon şampiyonluğu kazanmamızın en önemli nedenlerinden biri küllerinden vasatlıkla doğan Avcı'nın 34 hafta şu adamı 11'e sokamamasıydı. Başak'la Bajic yerine Adebayor'la yarışsak büyük sıkıntı çıkabilirdi. Burun kalkıklığımızdan, kendimizi çok büyük görmemizden 1.5 yıldır şu herif piyasada boşken ufak zamanlı-belki kulüp opsiyonlu bir sözleşmeye bile yanaşmadık. Yaş itibariyle kariyerinin zirvesinde olması gereken Diagne yerine, bitik Adebayor'u 10 kere tercih ederim. Geçen yılki şampiyonluk maçında 20 dakikada yaşattığı korkuyu Arena'da çok az santrafor yaşattı bana.

Geçen sezon şampiyonluğu kazanmamızın en önemli nedenlerinden biri küllerinden vasatlıkla doğan Avcı'nın 34 hafta şu adamı 11'e sokamamasıydı. Başak'la Bajic yerine Adebayor'la yarışsak büyük sıkıntı çıkabilirdi. Burun kalkıklığımızdan, kendimizi çok büyük görmemizden 1.5 yıldır şu herif piyasada boşken ufak zamanlı-belki kulüp opsiyonlu bir sözleşmeye bile yanaşmadık. Yaş itibariyle kariyerinin zirvesinde olması gereken Diagne yerine, bitik Adebayor'u 10 kere tercih ederim. Geçen yılki şampiyonluk maçında 20 dakikada yaşattığı korkuyu Arena'da çok az santrafor yaşattı bana.
doğru söylüyorsun bizim maçta bile sonradan girmesine rağmen ayakta kalan tek kişiydi.

hele son 6-7 maçta bu adamın tecrübesine çok ihtiyaçları vardı

Kayseri ya herro ya merro transferleri yapıyor bu sene. Alınan oyuncuların çoğu oynamayan,sakatlık ya da disiplin sorunları olan isimler..

Bana göre bu kadar fazla böyle oyuncu almak büyük risk. 2 tane bu tip isim alınır ama 6-7 tane böyle isim alırsan sıkıntı.

Üst Alt