# Emmanuel Adebayor - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Emmanuel Adebayor

Cevap: # Emmanuel Adebayor

Melo, “Türk taraftarları çok fantastik. Tıpkı Brezilya’da olduğu gibi Türk taraftarlarda futbolla yaşıyor. Ben Juventus’tan bonservisimi alarak ayrılmak istedim ancak buna izin vermediler. Taffarel ve Elano’dan aldığım bilgilerden sonra Galatasaray’ın büyük projeleri olduğuna inandım. Muslera ve Elmander gibi transferlerin yanı sıra Adebayor gibi önemli oyuncularla ilgilenilmesi Galatasaray’ı seçmemdeki en büyük tercihti” ifadelerini kullandı.

15'i geçerse mucize sayarım. Geçen sene Real Madrid'de baya silikti. City'de zaten oynayamıyor. Oraya gidenin zaten kimyası kayıyor.

15'i geçerse mucize sayarım. Geçen sene Real Madrid'de baya silikti. City'de zaten oynayamıyor. Oraya gidenin zaten kimyası kayıyor.

Adebayor bu ligde rahatlıkla 25 gol atar.Geçen sezon Cityde oynayamadı Realde yavaş formunu bulurkende sezon bitti zaten.İyi bir sezon öncesi bir çalışmayla iyi hale gelir.

Saadece nabız yoklamışızdır çok para alıyor yıllık karşılayamayız ücretini...

City ile anlaşma yaparsın mesela.1.5 milyon pound kiralama bedeli ve Adebayorun yıllık ücretinin %40 biz veririz.City zaten kurtulmak istiyor.Adebayor 6 milyon euro alıyorsa %40 2.5 milyon euro olur bunu ödeyebiliriz sanırım.

City ile anlaşma yaparsın mesela.1.5 milyon pound kiralama bedeli ve Adebayorun yıllık ücretinin %40 biz veririz.City zaten kurtulmak istiyor.Adebayor 6 milyon euro alıyorsa %40 2.5 milyon euro olur bunu ödeyebiliriz sanırım.

Yönetim bunu düşünmemiştir. Bir şekilde bu fikri kulübe ulaştırmak lazım.

Yönetim bunu düşünmemiştir. Bir şekilde bu fikri kulübe ulaştırmak lazım.

Erdem bey bu tavrınız neye ve kime karşıdır? Ben veya başka arkadaşlar kendi fikirlerini paylaşıyor ve şapkadan çıkıp "hı evet haklısın yönetime bildirmek lazım hemen" ve yahut oyuncu önerilerinde "ben beğendim alalım" nedir yani çok rahatsız edici.

06.08.2011 tarihli posta gazetesini okudum dün aracımı yıkatırken. Adebayor hakkında bir yazı vardı şöyle bir girişgah vardı :"Fil Dişi Sahilili golcü futbolcu Emmanuel Adebayor ...."

Lanet olsun sizlere, sizi medya mensubu yapıp ciddiye alanlara ve harcadığınız kağıtlara... Bilgi fakirleri...

Adebayor bize gelirse basarili olurmu sizce.Sormamin nedeni ise kendisi bos alan futbolcusu ornegin Anelka gibi.Anelkada fazla parlamadi Turkiyede.

Insallah gelir.

Bence forvet alınacaksa bu Türk olmalı(kim diye sorsanız bilemiyorum:)) yok eğer yabancı alınacaksa da Pandev gibi bir adamı almalıyız ama Adebayor'a da hayır diyecek halimiz yok herhalde.Adam resmen Terminatör yahu.Formundan düşmesi adamın bittiği anlamına gelmiyor ki,nedir bu adama yapılan Veysel Cihan muamelesi anlamıyorum.

Bence forvet alınacaksa bu Türk olmalı(kim diye sorsanız bilemiyorum:)) yok eğer yabancı alınacaksa da Pandev gibi bir adamı almalıyız ama Adebayor'a da hayır diyecek halimiz yok herhalde.Adam resmen Terminatör yahu.Formundan düşmesi adamın bittiği anlamına gelmiyor ki,nedir bu adama yapılan Veysel Cihan muamelesi anlamıyorum.

Ertuğ reis şu anda piyasada yerli forvet anlamında Mevlüt Erdinç,Sercan Yıldırım ve Eren Derdiyok dışında pek oyuncu yok.

Üst Alt