Emmanuel Culio Orduspor'da


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SON DAKIKA: Orduspor, Galatasaray'ın Arjantinli futbolcusu Emmanuel Culio'yu satın alma opsiyonuyla kiraladı.Ligtv
 
Cevap: Emmanuel Culio Orduspor'daEğer doğruysa Culio için hayırlı olsun. Yetenekleri kısıtlı olsa da geçen seneki karaktersizler içinde iyi niyetiyle fazlasıyla sırıtmıştı. Başarılı olur umarım. :tiphat:
 
Cevap: Emmanuel Culio Orduspor'dayazik oldu Culio'ya. Stancu kalacak Culio gidecek herhalde yuh yani. Aydin kaldi bu gitti..
 
Cevap: Emmanuel Culio Orduspor'daculionun gitmesine sevindim cok ekstra isler yapmaya ugrasiyordu basit toplari hic sevmiyordu.

yanindaki adama rahatca topu atmaktansa ezmeye tercih ediyordu.ama orduda is yapar o ayri bir konu.teknik heyet iyi isler yapiyor cok güzel kadro kurdular, 1 2 oyuncu daha gidebilir.

onun yerine 1 2 tane daha gelebilir.
 
Cevap: Emmanuel Culio Orduspor'daSatın alma opsiyonuyla beraber kiralık olarak gitmiş panik yapmayın arkadaşlar.Bizde zaten şans bulamayacaktı en azından gitsin orda oynasın böylece görelim neler yapacagını
 
Cevap: Emmanuel Culio Orduspor'daTonla findik satarlar yine verirler. Bence paralari var.
Yokla:), Ballı ile yollarda bu yüzden ayrıldı. Aslında bizde sağlam kurduk. Opsiyonuda taş çatlasa 2m falandır.Busene ligde kalırsak seneye bonservisini kesin alırız.------Fornezzi----------

Garcia-Yalçın-Numan-Selçuk

------Hakan--Ali--------

Dalmat---Culio-------Ribeiro

--------Akpala---------
 
Cevap: Emmanuel Culio Orduspor'daYokla:), Ballı ile yollarda bu yüzden ayrıldı. Aslında bizde sağlam kurduk. Opsiyonuda taş çatlasa 2m falandır.Busene ligde kalırsak seneye bonservisini kesin alırız.------Fornezzi----------

Garcia-Yalçın-Numan-Selçuk

------Hakan--Ali--------

Dalmat---Culio-------Ribeiro

--------Akpala---------emrah sizde Galatasaray alt yapısından çoçuklar vardı onlar duruyomu uğur ların arda'ların jenerasyonundan..
 
Cevap: Emmanuel Culio Orduspor'daOh be!! Gereksiz herifler gitsin. Ayhan- Aydın- Stancu falan bunlar da gitsin. Barış-Sarp'ın yanında ben bile fark yaratırım. Hiç beğenmiyordum Culio'yu, çok isabet oldu gitmesi.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt