Emmanuel Culio Orduspor'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emmanuel Culio Orduspor'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Emmanuel Culio Orduspor'da

Cok cok iyi olmus..

Opsiyon fiyatı önemli.. Hem kiralık olarak verilmesi, hemde türkiye liginde kalacak olması harika.

Çünkü bu sene mevcut kadromuz içinde yer bulamayacaktı ve yok olup gidecekti.. Böylece neler yapacagını görme şansımız olacak ;)

Tekrar hayırlı olsun

görende m.sarp gitti sanar yazık ya ne günahı vardı garibim culio'nun liverpool dan gelseydi biraz yakışıklı karizmatik olsaydı tapardınız şimdi...

Ya ne gereksiz yazılar yazıyosun sen. Evet Leeds'te efsane olup bi kamyon paraya Liverpool'a transer olsa orada da sevilip bize gelse tapardık problem olmazdı.

Ya ne gereksiz yazılar yazıyosun sen. Evet Leeds'te efsane olup bi kamyon paraya Liverpool'a transer olsa orada da sevilip bize gelse tapardık problem olmazdı.

kewell'ı kastetmedim tesadüf olmuş o liverpool dan çok oyuncu gelip gitti diye dedim onu asenal de olabilir örnek vermek için demiştim, ayrıca sen her halta atlama istersen ayrıca gereksiz bir mesaj olsa emin ol yazmazdım bay çok bilmiş haddini bileceksin!

Culio'nun bonservisi alınır.. Terim bence geri istemeyecektir. Galatasaraydan gitmemesi lazımdı. Orduya geldiği için seviniyorum. Ortasahamız çok iyi oldu.

kewell'ı kastetmedim tesadüf olmuş o liverpool dan çok oyuncu gelip gitti diye dedim onu asenal de olabilir örnek vermek için demiştim, ayrıca sen her halta atlama istersen ayrıca gereksiz bir mesaj olsa emin ol yazmazdım bay çok bilmiş haddini bileceksin!

Bence seni ciddiye alıp cevap verdiğim için teşekkür etmen gerekir. Bu forumda kimseyle tartışmam- kavgam falan olmadı bugüne kadar. Her halta falan atlamam ben rahat ol. Gerçekte görsen ağzını açamayacağın adama net üzerinden artistlik taslama düzgün konuşacaksın;)

Bence seni ciddiye alıp cevap verdiğim için teşekkür etmen gerekir. Bu forumda kimseyle tartışmam- kavgam falan olmadı bugüne kadar. Her halta falan atlamam ben rahat ol. Gerçekte görsen ağzını açamayacağın adama net üzerinden artistlik taslama düzgün konuşacaksın;)

sandalyeden düştüm :asd: fazla konuşma istersen senin gibilere klavye delikanlısı diyolar burdan bol keseden atıp tutuyosun görende bişey sanıcak seni, benim mesajım seni ilgilendirmez zaten cevap vermenin lüzumu yok cevap vermen gereksiz zaten, gereksiz bir insansın sonuçta..

Umarım takıma Arda'ya bir yedek veya sağ açıkta Kazım'ı kesebilecek bir futbolcu alınır.Yoksa Arda çıkıp yerine Aydın girince televizyon başında veya stadyumda ah be Culio keşke kiralanmasaydın diyenler olabilir.

sandalyeden düştüm :asd: fazla konuşma istersen senin gibilere klavye delikanlısı diyolar burdan bol keseden atıp tutuyosun görende bişey sanıcak seni, benim mesajım seni ilgilendirmez zaten cevap vermenin lüzumu yok cevap vermen gereksiz zaten, gereksiz bir insansın sonuçta..

Beni uzaktan bile görmen yeter, bişey miyim değil miyim anlarsında neyse:eek: Gereksiz insanında kim olduğunu herkes biliyo zaten tutup cevap veriyorum sana. Sen takıl öle.

Culio iyi adamdı ya neyse hayırlı olsun yeni transfer geliyor demekki umarım orta sahadır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt