Emmanuel Culio Orduspor'da | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emmanuel Culio Orduspor'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SON DAKIKA: Orduspor, Galatasaray'ın Arjantinli futbolcusu Emmanuel Culio'yu satın alma opsiyonuyla kiraladı.

Ligtv

Cevap: Emmanuel Culio Orduspor'da

Eğer doğruysa Culio için hayırlı olsun. Yetenekleri kısıtlı olsa da geçen seneki karaktersizler içinde iyi niyetiyle fazlasıyla sırıtmıştı. Başarılı olur umarım. :tiphat:

yazik oldu Culio'ya. Stancu kalacak Culio gidecek herhalde yuh yani. Aydin kaldi bu gitti..

culionun gitmesine sevindim cok ekstra isler yapmaya ugrasiyordu basit toplari hic sevmiyordu.

yanindaki adama rahatca topu atmaktansa ezmeye tercih ediyordu.

ama orduda is yapar o ayri bir konu.

teknik heyet iyi isler yapiyor cok güzel kadro kurdular, 1 2 oyuncu daha gidebilir.

onun yerine 1 2 tane daha gelebilir.

Satın alma opsiyonuyla beraber kiralık olarak gitmiş panik yapmayın arkadaşlar.

Bizde zaten şans bulamayacaktı en azından gitsin orda oynasın böylece görelim neler yapacagını

Tonla findik satarlar yine verirler. Bence paralari var.
Yokla:), Ballı ile yollarda bu yüzden ayrıldı. Aslında bizde sağlam kurduk. Opsiyonuda taş çatlasa 2m falandır.Busene ligde kalırsak seneye bonservisini kesin alırız.

------Fornezzi----------

Garcia-Yalçın-Numan-Selçuk

------Hakan--Ali--------

Dalmat---Culio-------Ribeiro

--------Akpala---------

Yokla:), Ballı ile yollarda bu yüzden ayrıldı. Aslında bizde sağlam kurduk. Opsiyonuda taş çatlasa 2m falandır.Busene ligde kalırsak seneye bonservisini kesin alırız.

------Fornezzi----------

Garcia-Yalçın-Numan-Selçuk

------Hakan--Ali--------

Dalmat---Culio-------Ribeiro

--------Akpala---------

emrah sizde Galatasaray alt yapısından çoçuklar vardı onlar duruyomu uğur ların arda'ların jenerasyonundan..

Oh be!! Gereksiz herifler gitsin. Ayhan- Aydın- Stancu falan bunlar da gitsin. Barış-Sarp'ın yanında ben bile fark yaratırım. Hiç beğenmiyordum Culio'yu, çok isabet oldu gitmesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt