Emniyet Müdürü: "Parklarda fuhuş yapılıyor ama.." | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emniyet Müdürü: "Parklarda fuhuş yapılıyor ama.."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, park, bahçeler ve ormanlık alanlarda fuhuşun engellenmesini isteyen muhtarlara ilginç bir yanıt verdi

Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, bugün Merkez Yıldırım İlçesi'nde 67 muhtar ile 'Huzur toplantısı' düzenledi. Sorunları not alan Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, muhtarların park, bahçe ve ormanlık alanlarda fuhuş yapılmasına karşı olan tepkilerini yanıtladı.

"KANIMA DOKUNUYOR"

Tarafların isteği olunca yasal olarak müdahale etmelerinin mümkün olmadığını belirten Emniyet Müdürü Kahya, "Dolaşmak için ben de evimden dışarı çıkınca, Kültürpark'ın her ağacın altında bir çift var, her çalının dibi yatak odası gibi.

Her şey meydanda. Bunlar benimde kanıma dokunuyor. Ama iki taraf gönüllü olunca yapacak bir şey yok. Yasalar buna izin vermiyor. Biz kolluk kuveti olarak sadece uyarıyoruz" diye konuştu.

SOKAKTA POLİS SAYISI ARTIYOR

Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, huzur ve güvenin daha da artması için polis merkez sayılarının azaltarak burada görev yapan personelin sokaklara çıkacağını söyledi.

Kahya, 'Herkes mahallesinde bir polis merkezi olmasını istiyor. Ancak biz öyle düşünmüyoruz. Her polis merkezinde 70 personel görevli, biz bu personeli sokakta değerlendireceğiz. Böylece asayişi daha iyi sağlamış olacağız" dedi.

Emniyet Müdürü: Parklarda fuhuş yapılıyor ama.. en son haber

Ne dersiniz beyler ? Yorumlarınız nedir?

Cevap: Emniyet Müdürü: Parklarda fuhuş yapılıyor ama..

bu bahsettikleri flört eden öpüşen çiftler mi para karşılığı bildiğimiz sokakta fuhuş mu dönüyor

Cevap: Emniyet Müdürü: "Parklarda fuhuş yapılıyor ama.."

Bunlar normal şeyler, bir insan sevgilisiyle öpüşebilir.

İnsanların birbirine tecavüz edip, taciz etmesinden daha iyidir.

Veya 50-80 yaş arasında ki sapıkların 5-12 yaşında ki çocukları taciz etmesinden daha iyidir.

Kültürkpark'a gider bir çok çift doğru ama bayağı abartmışlar "yatak odası gibi" falan derken.

bende sadece yoldan geçsem o ağacın altında neden ben yokum diye kanıma dokunur

adam çok dürüst beyler.

Bunlar normal şeyler, bir insan sevgilisiyle öpüşebilir.

İnsanların birbirine tecavüz edip, taciz etmesinden daha iyidir.

Veya 50-80 yaş arasında ki sapıkların 5-12 yaşında ki çocukları taciz etmesinden daha iyidir.

Bütün bunlar o insanlara özgürce hareket etme hakkını vermez. Her ikisi de yanlıştır. Sevgilisiyle oturan, konuşan, elinden tutanlara kimse bir şey demez. Toplumda genel kabul görmüş örf, adet ve ahlak kuralları vardır. Birtakım eylemler bu değer yargılarına ters düşmektedir. Sıkıntı, sorun buradadır bence.

Herkesin başkasının işine burnunu sokmaya çalışması en büyük değer yargı ihlali bence.

---

İyide Sn. Başbakan'ımızın planları doğrultusunda hareket ediyorlarsa suçmu bu şimdi ...

:sgr:

basbakan-cinde.jpg

Ya sabır.. Herkes tutturmuş bişeyleri yasaklama isteği gidiyor memlekette. Lan seni mi öpüyolar denyo.. Öküz gibi bakmazsan millete görmezsin zaten o ağaçların altındaki çiftleri..

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk

eee guzelim madem ikinizinde gonlu var gidin otelde yapin evde yapin bu isi hic olmadi issiz yerlerde yapin toplumda hos olmayan goruntuler oluyo. ben yapmam, yapanada niye yapiyon demem, fakat dogru olani toplum icinde yapilmayanidir

edit edit edit : yanlis anlasilmis galiba opusmeye bisey demedim. yiyismek ve fuhusu kastettim. haberdeki adamin dedigine gore yatak odasi gibiymis o yuzden gidin otele yeyin birbirinizi dedim. fakat opusme farkli bi olay

Haha otelde yapın diyen olmuş.Evet adam sevgilisiyle öpüşmek için bile otele gitmeli doğru.Herkesin canı var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt