EMO Kimlere denir???


Tanımlardan bir kaçı:*Emo ingilizce Emotional (duygusal) kelimesinin kısatmasıdır. Punk akımı ile birlikte 2000'li yıllarda popülerleşti. Emo'lar olarak bilinen gençler farklı giyimleri ve konuşmalarıyla dikkat çekmeye çalışan tipler.

Saçlarını tek gözlerini kapatacak kadar öne yatırmaları, spreyle kabartmaları, yüzlerine abartılı piercing takmaları, dövmeleri Emo'ların en belirgin özelliklerinden bir kaçı.

Emo'lar 'Anethema' ve benzeri heavy metalin bir türü olan death metal grupları dinliyorlar.*Kimler Emo olamaz?

Keller,

Krolar,

Baş örtülüler,

Cüppeliler,

30 yaş üzeri olanlar*Emo kardeşlerimiz genellikle daracık pantolonlar kız erkek fark etmez giyinirler, Converse papuç, dar shirt yada t-shirt giyinirler ve genellikle küpe takmaktan geri durmazlar.

Giysilerindeki renk ağırlığı siyah olup genellikle siyahın yanına mor, pembe gibi cırtlak renk tonlarınada ilgi gösterebilirler.*Ayrıca farklı olmaları nedeniyle insanların dikkatlerini üzerlerine çektiklerini düşünerek her an ve her dakika tatlı bir çakma ünlü heyecanıda yaşarlar.

Hatta zaman zaman bir papparaziye yakalanma korkusu içine bile girebilirler bu duygularını aşırı şekilde gösteren ergen kardeşlerimiz.*Türkçe bilmezler, kendi aralarında kullandıkları tuhaf bir dil vardır. Şekil 1 a'da vikings'in gösterdiği gibi:

hihihihi süfe nahn her bh süfe e ama o arkdaki çnta pempe pempe zrtmış hihihihi

ne jkı yaaa ajko ne dio o hatun

oii fasla tabdım*Takıldıkları 2 yer vardır: İstiklal Caddesindeki İş Bankası'nın önü ve Kadıköy'deki Rexx Sineması'nın önü. Bütün günlerini burda ayakta dikilerek(!) ve sağa sola bakarak geçrirler. Aynı bir güvercin gibi.*Her emo kız mutlaka gay birine aşık olduğunu zanneder. Ör:Ville Vallo*Bira içmek onlar için marifettir. 1 kutu alkolsüz(!) biradan sonra yamulurlar
 
Cevap: EMO Kimlere denir???Dünya umurlarında değil, pek cool, pek marjinaller, bu kardeşimizde göründüğü üzere :ays: 
Cevap: EMO Kimlere denir???qamber de souza reisten bir fasıl alıntılıyımef arqadaşı arıyom qanqalarbisim efde yashanmas oldu artıq... hadi yazın bi şeqilde idare ediyodum... yazın oqul tatil olduqu için sabah seqisde çıqıyom dışarı sahile qece iqiye qadar qeziyodum yüzüyodum falan vaqit qeçiyodu... ama qışları benim için bu ef çeqilmes hale qeldi... tv isleyemiyom... rahat siqara içemiyom... hep wc de içmeq zorundayım siqarayı... wc buz qibi siqara içerqen donuyom qanqalar... ben biras fes fut sefiyom... pissa falan hamburqer... ama bisim efde dıshardan yemeq yasaq... artıq ösqürce bi efde yaşamaq istiyom... ne dersinis qanqalar he... sahibinden qom dan qiralıq ef ilanlarına baqalım mı... ösqürce yashamaq çoq qüsel bi şey ve ben ona sahiph olmaq istiyom
 
Cevap: EMO Kimlere denir???kızları tam tavdır yalnız fena oltaya gelirler paranız olsun yeter 2 içkide sarhoş edersiniz [bu da böle bi anımdır işte]
 
Cevap: EMO Kimlere denir???bi kız arkadasım vardı, kendine emo demiyordu ama sacları mavi ve dumduzdu, gozlerini kapatırdı, simsiyah surme cekerdi, rock dinler birayla sarhos olurdu. cok cok sorunlu bir kızdı, psikolojik olarak birbirimize cok yardımımız olmustu, asırı emotionaldı, baska ulkede yasıyor, arada bi maillasıyoruz hala. yani emo diye ona derim, resimdeki dingillere demem, onlar sadece ozenti.
 
Cevap: EMO Kimlere denir???bi kız arkadasım vardı, kendine emo demiyordu ama sacları mavi ve dumduzdu, gozlerini kapatırdı, simsiyah surme cekerdi, rock dinler birayla sarhos olurdu. cok cok sorunlu bir kızdı, psikolojik olarak birbirimize cok yardımımız olmustu, asırı emotionaldı, baska ulkede yasıyor, arada bi maillasıyoruz hala. yani emo diye ona derim, resimdeki dingillere demem, onlar sadece ozenti.enteresan:ka21:
 
Cevap: EMO Kimlere denir???bi kız arkadasım vardı, kendine emo demiyordu ama sacları mavi ve dumduzdu, gozlerini kapatırdı, simsiyah surme cekerdi, rock dinler birayla sarhos olurdu. cok cok sorunlu bir kızdı, psikolojik olarak birbirimize cok yardımımız olmustu, asırı emotionaldı, baska ulkede yasıyor, arada bi maillasıyoruz hala. yani emo diye ona derim, resimdeki dingillere demem, onlar sadece ozenti.Emir emo cıqtı :ays:
 
Cevap: EMO Kimlere denir???bi anımı daha anlatayım bir kerede faceden denk gelmiştim muhabbbete başladık bu anlatıyo işte baya samimileştik dedi bana sing yaparmısın

diyorum içimden o ne felan hiç bozuntuya vermedim googledan öğrendim hemen işte tabi felan dedim ne yazmamı istiyosun adımı yaz dedi profil resmi yapıcam avucumun içine yazdım gönderdim buna :lol: [bu da böle bi anımdır işte]
 
Cevap: EMO Kimlere denir???Emir emo cıqtı :ays:resm02.jpg
 
Üst Alt