Emrah Başsan'ın Sözleşmesi Karşılıklı Feshedildi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emrah Başsan'ın Sözleşmesi Karşılıklı Feshedildi

86870448f82e46dbb704d0be11351b37.jpeg

Galatasaray Sportif AŞ, profesyonel futbolcumuz Emrah Başsan'ın sözleşmesinin karşılıklı feshedildiğini Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirdi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Profesyonel Futbolcularımızdan Emrah Başsan ile sözleşmemiz karşılıklı olarak sona erdirilmiştir. Emrah Başsan, 562.750,05 Euro tutarındaki sözleşmesel alacağından vazgeçmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

GSCimbom Portal

Son düzenleme:
Yolu acik olsun. En azindan bazilari gibi paraci olmadigini kanitladi. Her zaman oynamak istedi ama bu takim icin yetersiz oldugunu kendi de iyi biliyordu.

[FONT=&quot]2016-2017 sezonu için net 400.000 EUR sabit transfer ücreti[/FONT]
[FONT=&quot]2017-2018 sezonu için net 450.000 EUR sabit transfer ücreti[/FONT]
[FONT=&quot]2018-2019 sezonu için net 500.000 EUR sabit transfer ücreti[/FONT]

Gercekten hic ödeme yapilmamis galiba. Yillik ücretinden fazla alacagi nasil oluyor ya.

Reyiz olarak hatirlanacak bir herifdi.
Yazik oldu kendisi sans bulamadigini dusunuyorum
Ndiayenin gidisinden sonrada Emrah ile feshetmek ne kadar mantikli bilemedim suan

twitterden badou ya teşekkür edilmiş. emrah başsana da edilseydi keşke. en azından başarılar dilenseydi. işi gücü rasgitsin.

Emrah Başsan: ''Galatasaray'ı ve taraftarını çok seviyorum. Orada kalıp onlara kötü gözükmek ve paracı tabirinden uzaklaşmak için yeni takımımla anlaştım. Umarım hayırlısı olur.''

kral

Güya GALATASARAY'li diye geçinen başta balta olmak üzere yatarak para kazanan diğer yeteneksizlere örnek olsun.

Yolu açık olsun.

Oh be Sonun da kurtulduk DURSUN'dan.

emrah yetenekli bi oyuncuydu oynasa form tutsaydı emre akbaba deniz türünç gibilerinden bi eksiği yok kendisine başarılar dilerim.

Üst Alt