emrah serbes'in itirafı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

emrah serbes'in itirafı

Aydın Aksu‏ @hodologies 19 dk.
Sözümona itiraf mektubunda dahi hala yalan söyleyen insana neden inanalım?

Aydın Aksu‏ @hodologies 13 dk.
Vicdan falan yalan. Aile, dün MOBESE kayıtlarından aracın kimin kullandığının belirlenmesi için başvuruyor; itiraf bugün geliyor.

Bi de bu tarağı var.
Hakettiği cezayı alır inşallah.

bu arada emrah serbes'i sevmem bir behzat ç. fanı olarak. kitaplarında sürekli aynı şeyleri işler, sürekli bir son dönemde popülerleşen kaldırım edebiyatını kullanmaya çalışır. iyi bir yazar olamadı hiç bir zaman, behzat ç.'yi de asıl ünlendiren ercan mehmet erdem'dir benim gözümde 80 bölümün senaryosunu o yazdı hemen hemen, kalanları da beraber yazdılar ilk bölüm dışında.

Nur topu gibi bir poleğimiz oldu. En az bir hafta tartışırız. Ölen iki insana çok üzüldüm o kadar.

Emrah Serbes de samimi ve iddialar asılsızsa tebrik ederim. Helal olsun.

ülkemizde adalet olmadığı için en fazla 3-4 sene yatar.büyük ihtimal aşırı alkollüydü arkadaşına sen üstlen dedi.arkadaşı bunun karşılığında yüklü para falan istedi vermezsen her şeyi anlatırım dedi emrah'ta buna dayanamayıp olanı itiraf etti böylede olabilir.

Bu olayın savcısı dururken, Sosyal Medya üzerinden neden böyle bir bildiri yayınlanıyor anlamıyorum. İddialar hakkında yorum yapmak yanlış olur, ne şahidiz, nede olayın taraflarından biri. Hakkın rahmetine kavuşanların mekanı cennet olsun, geride kalanlara sabır diliyorum.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
hiç kimse 2 kişinin öldüğü bir kazayı üstlenmez. sen şoka girdiysen en fazla kaçarsın arkadaşında senle birlikte kaçar.

yani alkol yada uyuşturucu kullanmıştı gerçi uyuşturucu kullansa bulunabilir ama alkol kullandığı artık tespit edilemez.

kendinide akıllı zannediyor inşallah en yüksek seviyeden ceza alır.

3 kuruşluk zevki için 2 insanın canını aldı allah belasını versin.

olayin üzerinden epey gecmis. adam olsa ertesi gün itiraf ederdi. bir aileyi yok etmis katil sonucta müebbet almasi lazim

Üst Alt