Emre Akbaba Kimin Yerine Oynayacak? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Akbaba Kimin Yerine Oynayacak?

Emre Akbaba 11'e döndugunde kim disarda kalir

• Onyekuru

• Belhanda

• Feghouli

• Fernando

• Ndiaye

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Bana kalsa belhanda

Muslera
Mariano Luyindama Marcao Nagatomo
İYİ bir Fernando Ndiaye
Fegh Emre Akbaba Onyekuru
Diagne

Emre Diagneye yakin, bosluklari dolduran, Yardimci Forvet olarak gezen (Benfica da bunun sinyallerini cok iyi verdi).
Yada Belhanda sola, onye yedege

Bana kalsa belhanda

Muslera
Mariano Luyindama Marcao Nagatomo
İYİ bir Fernando Ndiaye
Fegh Emre Akbaba Onyekuru
Diagne

Emre Diagneye yakin, bosluklari dolduran, Yardimci Forvet olarak gezen (Benfica da bunun sinyallerini cok iyi verdi).
Yada Belhanda sola, onye yedege

olum yeter lan :D
iyi bir fernando?? yu kadroya yazmıssın takımın son zamanlarda en formda topcularından belhandayı kesmıssın

bu kadroyla öyle bir verim alamazsin, hayal görmek serbest ama belhanda sola emre forvet arkasina gecerse daha fazla gol atabiliriz. onyekurunun biraz kenarda oturmasina fayda var.

İsim bazında 2012-2013 döver.

Ama Nagatomo'nun düşüşünde Onyekuru bencilliği var.

Naga-Belhanda
Mariano-Feghouli
Emre-Diagne

ile tekrar uyumu ve hucüm ikililerini yakalarız diye düşünüyorum.

Arkaya da Donk-Ndiaye konulmalı Fernando kesilerek. Rakip yumuşak olduğunda Selçuk hamlesi de iş yapar. Fizik kapasitesi yüksek ve dar alanda oynayan takımlara Donk şart.

Onyekuru kulübeye.

Bireysel oyunuyla takımı yakıyor. Özellikle Diagne Onyekuru yüzünden top alamıyor.

Feghouli nin de kulağı çekilmeli.

Younes Emre Feghouli
N'Diaye Fernando

Yada Emre ve Feghoulinin yerini degistirelim. Feghouli sag beke 30 dakika oynadiktan sonra 0 yardim ediyor. Emre sagya gecsin, sol ayana cekip topla iceriye dogru oynasin ve sut ceksin.

Feghouliyi 60 dakika sonra cikartsin ve Yunusu oraya koysun. Tabiki Emrenin fizik durum yetiyorsa. Yoksa ilk yari bittigi an onu cikartip Yunusu girdirsin hoca ve Feghouli ortada oynasin

bende onyekurunun yerıne oynamasını isterim de kesik yiyen feghoulı olacak yuzde 90

Ben şahsen teknik ekibin planı ne bilemem. Aklın yolu Nijeryalı'ya kulübe diyor. Sakatlık ve ceza alma ihtimallerini gözardı edersek, bu kritik haftalarda bencil ve takım uyumuna zarar veren biri yerine Emre, Belhanda ve Feg ofansif orta saha hattını tercih ederim. Yedekten girecek bir Onye ile hem kulübe hem takım güçlenir bir taşla iki kuş olur.

Üst Alt