Emre Akbaba Kimin Yerine Oynayacak? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Akbaba Kimin Yerine Oynayacak?

Emre Akbaba 11'e döndugunde kim disarda kalir

• Onyekuru

• Belhanda

• Feghouli

• Fernando

• Ndiaye

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
İsim bazında 2012-2013 döver.

Ama Nagatomo'nun düşüşünde Onyekuru bencilliği var.

Naga-Belhanda
Mariano-Feghouli
Emre-Diagne

ile tekrar uyumu ve hucüm ikililerini yakalarız diye düşünüyorum.

Arkaya da Donk-Ndiaye konulmalı Fernando kesilerek. Rakip yumuşak olduğunda Selçuk hamlesi de iş yapar. Fizik kapasitesi yüksek ve dar alanda oynayan takımlara Donk şart.

muslera
mariano luy marcao nagatamo
donk badou
feghouli belhanda
emre diagne

hoca baklavayı sever

Naga-Belhanda
Mariano-Feghouli
Emre-Diagne

Arkaya da Donk-Ndiaye konulmalı Fernando kesilerek. Rakip yumuşak olduğunda Selçuk hamlesi de iş yapar. Fizik kapasitesi yüksek ve dar alanda oynayan takımlara Donk şart.

Kesinlikle.

Bunu ben de yazdim gecen Linnes konusunda. Beklerin performansindaki düsüsünün en büyük nedenlerinden biri de önlerindeki adamlarin savunmada neredeyse hic bir sekilde yardimci olmamalari. Onyekuru hic geriye gelmiyor, Feghouli de zaten kanat haric her yerde oynuyor o kanat da tamamen Linnes'e emanet.

Buna ciger mi dayanir yav. Nagatomo lokum gibi adam, kac kere cileden cikti son maclarda. Bunun sebebi kesinlikle Onyekuru. Adam 40m depar atip bindirme yapiyor Onyekurunun solundan geciyor Onyekuru sola pas verip Nagatomo nun orta yapmasina yol acacakken gidiyor 3 kisi arasina falan daliyor. Nagatomo iyi dayaniyor o hiyara aslinda, ben olsam kafa falan atardim o herife o salak salak hareketlerinden ötürü.

Paslaşma ve set oyunu oynayacaksak
Muslera
Mariano luyi marcao nagatomo
Ndiaye donk
Belhanda
Feghouli diagne emre

Onyekuru şu hali ile oynamayı kesinlikle hak etmiyor

47026.jpg

Belhanda-Emre-Feghouli üçlüsü artık bol bol Diagne 'ye pozisyon hazırlamaya baksınlar ona yakın olarak gol kovalasınlar yeter

Nagatomo ve Mariano ikilisi fizik olarak toparlanırsa hücum gücü olarak çok ekstra katkı veren adamlar zaten

Korkanın sucuğu olmaz diyip 433

Ndiaye
Kral Akbabuş
Ciguli Penbaye Mr.Statistic

evde böyle oynamalı.

Deplasmanda(4231)
ndiaye Kral
Ciguli Akbabuş Onye
Penbaye

veya 4231 v2
Ndiaye Ferhandoğu
Ciguli Akbabuş Kral
Cagne

Bam bam bam oynamayalım artık !!!

Ne olur bilmem ama bence Fernando ya da Badou yerine oynamali.

Onyekuru'nun bencil oldugu dogru ama takimin tek cift haneli golcusu Diagne rezalet bir durumdayken elimizdeki en iyi 2.gol opsiyonu Onyekuru'nun kesilmesini dogru bulmuyorum.Ne Belhanda ne Feghouli,Onyekuru kadar gole yakin degil.

Belhanda'ya gelirsek Trabzon ve Pasa macindaki gibi oynarsa kesilmez.Feghouli sag kanattan takima akip koyuyor.O da olmaz.Diagne zaten toparlayana kadar ilk 11 oynayacak.Geriye bir tek orta sahadaki ikiliden biri kaliyor.Bence Fernando son haftalardaki gibi oynayacaksa o kesilmeli.

Soyle yani:
Ndiaye
Feghouli Emre Belhanda Onyekuru
DIagne

Ama deplasmanlarda Ndiaye'nin yanina Donk veya Fernando'nun lazim olacagi maclar da var.​

Kesinlikle.

Bunu ben de yazdim gecen Linnes konusunda. Beklerin performansindaki düsüsünün en büyük nedenlerinden biri de önlerindeki adamlarin savunmada neredeyse hic bir sekilde yardimci olmamalari. Onyekuru hic geriye gelmiyor, Feghouli de zaten kanat haric her yerde oynuyor o kanat da tamamen Linnes'e emanet.

Buna ciger mi dayanir yav. Nagatomo lokum gibi adam, kac kere cileden cikti son maclarda. Bunun sebebi kesinlikle Onyekuru. Adam 40m depar atip bindirme yapiyor Onyekurunun solundan geciyor Onyekuru sola pas verip Nagatomo nun orta yapmasina yol acacakken gidiyor 3 kisi arasina falan daliyor. Nagatomo iyi dayaniyor o hiyara aslinda, ben olsam kafa falan atardim o herife o salak salak hareketlerinden ötürü.

10 tane daha da gol atsa keserim. Ki gol attığı maçlarda Kayseri (2), Ankaragücü(3), Sivas(2), Göztepe(1), Alanya(1)

deplasmanda tek golleri Kayseri'ye atmış. Toplam 22 haftanın sadece 5'inde golü var. Ben böyle adamları sevmiyorum. 10 gol atıyorsan 8-9 haftada olsun. Maçı ve rakibine denk getirince değil. Ankaragücü ve Kayseri ile oynadığımızda karşısında bek yoktu. Kenan Özer'e karşı şov yaptı.

Şu haftadan sonra sistem değişikliği yaparmı hoca ? emin değilim şahsen ama büyük maçlarda onyekuru katkı vermez. topla ilişkisi ciddi manada kötü. garryi eleştiriyordum ama bu arkadaşa göre daha iyiydi topla.

Seçenek 1 ;

Belhanda Ndiaye Akbaba
Feghouli Diagne Onyekuru

Seçenek 2 ;

Fernando Ndiaye
Feghouli Akbaba Belhanda
Diagne

Henry nin yerine geçerse emre belhanda ve feghouli ile pas oranı iyice artar.Emre ayrıca gole çok yakın bir isim.Kilid açıcı özelliği var.

Onyekuru şu hali ile oynamayı kesinlikle hak etmiyor

47026.jpg

Belhanda-Emre-Feghouli üçlüsü artık bol bol Diagne 'ye pozisyon hazırlamaya baksınlar ona yakın olarak gol kovalasınlar yeter

Nagatomo ve Mariano ikilisi fizik olarak toparlanırsa hücum gücü olarak çok ekstra katkı veren adamlar zaten

bu taktikle olmaz. yani 442 oynarsak kabulum de 4231 de kanatların mecbur skorer olacak.

4-4-1-1 oynamak lazım aslında Emre o arkada ki 1 olup, Diagne'den düşen topları kovalamalı rakip alana yığıldığımız da. Tıpkı Benfica maçında yaptığı gibi.

Naga-Belhanda
Mariano-Feghouli
Emre-Diagne

Onyekuru'ya sürekli laf söyleniyor ama Feghouli de hic destege gelmiyor ona bakilirsa. Son macta Onyekuru bir kac kez destege geldi Nagatomo'ya. Bizim japon rölantide oynuyor, kasmiyor bu aralar pek. Temposu cok yüksek degil isin dogrusu. Mariano da öyle. Daha genc, daha tempolu beklere ihtiyacimiz var. Orta sahamiz cok kopuk oldugu icin forvette kim oynarsa oynasin bir sey üretemiyoruz.

bende onyekurunun yerıne oynamasını isterim de kesik yiyen feghoulı olacak yuzde 90

Feghouli'yi kesecegini zannetmiyorum.Aralari iyi.Zaten gecen sezon da kesmemisti.Akhisar Super Kupa macinda bir seyler olmus ondan oynatmadi.

Dz4Bgj7WkAELtgG

Bence Emre Akbaba bu sezon ideal 11'e giremez.Sonradan girecek hep.Bu kadar kritik haftalarda deneme yapmaz hoca.

Üst Alt