Emre Akbaba'dan Galatasaray'ı Şoke Eden İstek (Yalanlandı)


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emre Akbaba yeni sözleşme için 500 bin Euro imza parası talep etti. Bu sezonki performansıyla beklentilerin çok altında kalan Emre Akbaba ile yeni sözleşme yapmak için masaya oturan sarı kırmızılılar, imza parası isteği karşısında şoke oldu. Galatasaray Yönetimi, Fatih Terim de onay verirse oyuncu ile sezon sonunda tekrar anlaşmaya çalışacak ve yıllık maksimum 8 milyon lira teklif edecek.


Spor Arena / Ali Naci KÜÇÜK - Galatasaray’da geçen hafta yönetim kurulunu hayrete düşüren ve çok kızdıran bir olay yaşandı. Bu durumu yaşatan ise Emre Akbaba ve menajeri oldu. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan ve mevcut performansı ile Galatasaraylılar’ı mutlu edemeyen 28 yaşındaki futbolcunun temsilcisi, sarı kırmızılı kulübün kapısını sürpriz bir taleple çaldı. Galatasaray Yönetimi’nin yeni kontrat yapmaya sıcak baktığı ancak taraftarların ‘kalsın mı gitsin mi?’ tartışması içinde olduğu Emre Akbaba, menajeri vasıtası ile sarı kırmızılı kulüpten imza parası istedi.

Yönetimin ağzı açık kaldı
Emre Akbaba’nın temsilcisi, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan oyuncusu için 500 bin Euro imza parası talep etti.
Galatasaray taraftarının 2018 yılında Alanyaspor’dan transferi sırasındaki duruşu nedeniyle ‘Cimbom’un çocuğu Emre Akbaba’ tezahüratı yaptığı futbolcu için gelen bu istek yönetimi tam anlamıyla şoke etti. Büyük şaşkınlık yaşayan yöneticiler, sürpriz talebi anında reddetti.

Sarı kırmızılı yöneticiler, teknik direktör Fatih Terim’in bu sezon kendisine verdiği şansları yeterince değerlendiremeyen Emre Akbaba’ya kesinlikle imza parası vermeyeceklerini net bir şekilde ifade ettiler.
 
Hayir Muslera bile maas indirimini kabul ediyor. Bu zirzop ne yapti da birseyler talep ediyor? Lan sen dua et bisekilde Galatasaraya geldin. Tamam sakatlik su bu önemli badireler atlattin da, ilk defa sen agir bir sakatlik gecirmiyorsun. Hangi maci tek basina aldin? Yaptigin 3 asistin 2 si 4 tane attigimiz Rize deplasmaninda biri de icerde denizliye 6 attigimiz macta. 2 golün 1 yine denizliye. Bu sezon dise dokunur tek golün gecen 3:4 lük rize macinda. Püh rezil seni.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt