Emre: "Aklını kullan Fenerbahçe'ye gel" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre: "Aklını kullan Fenerbahçe'ye gel"

Cevap: Emre: "Aklını kullan Fenerbahçe'ye gel"

Bence sallama değil ama abartılarak yazılmış bir haber olmuş.

Konuşmaların tam olarak böyle olması falan.

Şahsen ben çok çok mutlu olup sevinmedimde Selçuk'un Galatasaraylı oldugu zaten belli önceden. Bir oyuncu bu kadar sükse yapmışken Avrupa'da oyanamayacak olan sıkıntılı Galatasaray'a bir sevdası olmasa gelmez bence bunu böyle göze sokmaya gerek yok.

Ama diğer taraftan bütün bir Fener medyasına karşı böyle haberlerde olmalı mı ondan emin değilim

Kesinlikle olmalı 2 gündür Florya yı Selçuk un üstüne yapmadıkları kaldı.

Sanki Galatasaray'da para yok da bedavaya top oynayacak ! Daha büyük meblağ vererek aldık işte...

Kıl oluyorum şu fakir edebiyatına...fb'yi tercih etmeyen biri "parayı tercih etmedi", GS'yi tercih eden biri "renkleri tercih etti" bla bla bla...

İmajımıza zarar vermekten başka birşey değil...İşin kötü tarafı kendi taraftarlarımız da her zaman bunu söylüyor..

GS; Anadolu kulübü mü ?! Kendinize gelin !

Para her şey değildir bunu fenerliler hiç bi zaman anlayamayacak

Sanki Galatasaray'da para yok da bedavaya top oynayacak ! Daha büyük meblağ vererek aldık işte...

Kıl oluyorum şu fakir edebiyatına...fb'yi tercih etmeyen biri "parayı tercih etmedi", GS'yi tercih eden biri "renkleri tercih etti" bla bla bla...

İmajımıza zarar vermekten başka birşey değil...İşin kötü tarafı kendi taraftarlarımız da her zaman bunu söylüyor..

GS; Anadolu kulübü mü ?! Kendinize gelin !

2m avro yıllık 1.2m avro imza parası.Selçuk kalitesindeki bi adam için gayet cüzi bi miktar

Kesinlikle olmalı 2 gündür Florya yı Selçuk un üstüne yapmadıkları kaldı.

İşte o yüzden o kararsızlığı yazdım.

Normal bir ortam olsa hiç iyi karşılamazdım bu haberi ama diğer yandan da diyorumki şu an spor yazarı olsaydım vey fenerin haline :p

Bide gazetecilik etiği var falan filan.

Benden gazeteci olmaz o kesinde bu konuda kararsızım işte :D

Gerçek ya da yalan haber.Sonuçta kıçı kırık futbolcular bile 2m Euroya burun kıvırımaya başladılar özellikle yerli statüsündekiler.Selçuk'un bu fiyata bize gelmesini maddi anlamda yadırgayan arkadaşlarımın taraftar geçinip, herşeyi maddiyata dayandırıp bazı şeylerin daha önemli oldugu gerçeğini unutmaları üzüyor beni ne yalan söyleyim.

2m avro yıllık 1.2m avro imza parası.Selçuk kalitesindeki bi adam için gayet cüzi bi miktar

Adam kendi söyledi zaten "istediğim parayı GS veriyor" diye...Ayrıyetten GS'li...

Benim anlamadığım şu fakir edebiyatının üstümüze yapışması...Hadi diğer kulüp taraftarlarını geçtim de bizim kendi taraftarlarımızın bu kompleksini anlayamıyorum artık...Sanırım Galatasaray'ın yapısından haberdar değiller, fb medyasını referans alıyorlar..

Ünal Aysal yönetimiyle şu "fakir edebiyatı" saçmalığı da son bulacak inşallah....

Selçuk İnan, Fanatik Galatasaraylıdır.

Galatasarayın seçim döneminde bile, şampiyonluk yarışında olmalarına rağmen kongreleri takip etmiştir.

En yakın arkadaşı Arda Turan ile en büyük hayalleri Galatasarayda oynamaktır. Onuda bu sene gerçekleştireceklerdir.

Galatasaray demek Türkiye demek Avrupa demektir. Selçuk zaten Avrupa'ya gitmiştir söylediği gibi.

Emre Belözoğlu kimdir?

Şerefsizin önde gidenidir. Bu kısa tanım.

Uzun tanımına gelince;

Emre Belözoğlu, Türkiyede oynarken Galatasaraylıyım diyen, Avrupaya gittiğinde 2-3 maç güzel oynadığında hayatını garanti altına aldıgını sanıp, Galatasaraydan başka takımam gitmem diyen, Ama avrupada birşey yapmayı beceremediğinde, hayatını kurtarmak için Azize'nin eteklerinin altına giren ezik kişidir. Abi kivsesi altında, Ardayada, Selçuğada yön vermeye calısmaktadır. Ama Selçuk başkadır. Koydu mu oturtur :)

Gökmen Özdemir p.tesi günü söylemişti GS a geleceğini. Alacağı parada yılda 3 milyon euro yu geçmiycek demişti. Bu haberde doğrudur.

emre hayatımda senin kadar kötü herif bi kerede sakatlanma lan Galatasaray deplasmanından önce gelde gör tersten parayı.

Emre sen vefasız taraftara bakma. Senin Galatasaray'a verdiğin emeğin unutulamaz. UEFA kupasında orta sahada ölümüne mücadelen ile payın büyük. Polat tarafından nasıl dışlandığını, kapı gösterildiğini, fb'ye gitmek zorunda bırakıldığını bilen biliyor. Umarım 5 yıl daha daha sakatlanmadan Türk futboluna hizmet edersin. Milli takım Arda ve sensiz koca bir hiç halini alıyor.

arkadas bir transfer bu kadarmi koyar:)

simdi anladinizmi niye bir tarafimizi yirttigimizi bu forumda selcuk alinsin diye?

2601d71c.png

GALATASARAY

KAPAK BUDUR!..

Üst Alt