Emre: "Aklını kullan Fenerbahçe'ye gel" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre: "Aklını kullan Fenerbahçe'ye gel"

Cevap: Emre: "Aklını kullan Fenerbahçe'ye gel"

paragözoğlu diye boşa demiyoruz.emre nin her 2 lafından biri ''para''

ulan se....z emre azi ekmek yedin bu klubten eger sen suan emre parazogluysen galatasaray camiasina klubuna borclusun ama bos kime anlatacaksin allahindan bulsun

arda giderse (umarım gitmez) kaptanlığı verin bu çocuğa aynı yekta gibi gsli takımada böyleleri lazım zatenn

Ömrümde okuduğum en saçma haber. Hepsi futbolcu. İstediği kadar Galatasaraylı olsun Selçuk. Komik bir sallama haber olmuş :) Azcık daha verseydi fener alabilirdi ya da yine biz daha fazla verdik yine biz alırdık. Para konuşmuş kısacası geçiniz Galatsaraylı ayaklarını :)

Ben iki kulüpte de oynadım. F.Bahçe G.Saray’dan çok farklı.. Paranı tıkır tıkır alırsın

Bu cümleyi okuyana kadar yalan haberdir diyordum. Hatta cümle basi da simdi fener'in Galatasaray'dan nasil daha büyük oldugunu anlatan yeni bir yalakalik yapmistir dedim de tam sinirleniyordum, parani takir takir alirsin demis. Hala gülüyorum yemin ederim :D

Dogru ya da yalan olsun haber, birisi de basin da fenerlileri gicik edecek haberler yapsin.

Ne saçma bi haber bu ya. Adam masal anlatır gibi yazmış.

emre SİDİKLİOĞLU !!! Galatasaray olmasa kahveköşelerinde simit satıyor olacaktın nankör adam Kendisini futbolcu yapan Galatasaraydır paranın gözü kör olsun

Üst Alt