Emre Belezoğlu Atletico Madrid Yolunda


CNN Türk'te yayınlanan Cift Kale programinda Ertem Sener'in verdiği habere göre Emre Belozoglu Atletico Madrid yolunda.
 
Cevap: Emre Belözoğlu Atletico Madrid YolundaÜlkenin en antipatik takımı olma yolunda ilerliyor Atletico, Fener'i bile gecerler böyle giderse. :)
 
Cevap: Emre Belözoğlu Atletico Madrid YolundaFener'in orta sahası tam Bank Asya'lık olur;Baroni-Selçuk

Topuz:asd:
 
Cevap: Emre Belözoğlu Atletico Madrid YolundaVala eğer böyle birşey gerçekleşirse bundan sonra her hafta ve Avrupa'da Arda olmasına ragmen Atletico'nun rakibini desteklerim. Günahım kadar sevmem bu şerefsizi..
 
Cevap: Emre Belözoğlu Atletico Madrid YolundaHelikopter alamadığı için mi gidiyor ? Artık Arda ile birlikte alırlar bir tane Madrid te
 
Cevap: Emre Belözoğlu Atletico Madrid YolundaTrt Stadyum programı : "Benfica ve Atl Madrid Fener'e Emre B. için teklifte bulunmuş." Benfica Emre'yi izlemiş Aslantepe'de
 
Cevap: Emre Belözoğlu Atletico Madrid YolundaFener'in orta sahası tam Bank Asya'lık olur;Baroni-Selçuk

Topuz:asd:
Bankasyadaki maçlarda hakem katkısı baya olacaktır. Eğer hakemlerin müdahalesi olmassa çok zorlanırlar. Bankasya kolay değildir. Çok sert maçlar oynanır. Kuvvete dayalı bir ligdir. Bu ezikler düşerse tekrar çıkartmak için her yol yapılır.
 
Cevap: Emre Belözoğlu Atletico Madrid Yolundaemre giderse tff nin bunları düşürmesine gerek kalmaz :)emre saha dışında önemli bağlantıları var takım üzerinde etkisi olduğu aşikar.
 
Cevap: Emre Belözoğlu Atletico Madrid Yolundavalla ben sevinirim adam akıllı zaten 3 tane adamı var eziklerin.(GG,alex,emre) gerisi bank asya adamları.
 
Cevap: Emre Belözoğlu Atletico Madrid YolundaHe he ben olayı anladım;" Emre'yi arayıp; lan oğlum bizde Reali barçayı geçip şampiyon falan olmak istiyoz, siz biliyonuz bu işleri bizede öğretirmisin...

seni transfer edelim bize de bi el at be hacı...

sen bize şikeyi öğretirsin hemde ispanyada futbol oyanmış olursun.

bildiğin şike taktikleri bizimde işimize yarar belki...

cepten falan mesajda atıyormuşsun sen

he hacı olmamı.. ne diyon " demişlerdir... "Trt Stadyum programı : "Benfica ve Atl Madrid Fener'e Emre B. için teklifte bulunmuş." Benfica Emre'yi izlemiş Aslantepe'de
 
Cevap: Emre Belözoğlu Atletico Madrid YolundaAtletico Aguero-Simao-Forlan-Reyes'ten olan sempatisinin üzerine Arda-Emre ile tüy dikmiş olur.Aynen devam :ka21:
 
Üst Alt