Emre Belözoğlu Basın Toplantısı Yaptı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Belözoğlu Basın Toplantısı Yaptı

Cevap: Emre Belözoğlu Basın Toplantısı l Saat 18:00

özür dileyecek aksi bir açıklamada devre arası kapıyı gösterirler

basin mensuplari odaya girip hep beraber
67386_120936454630958_105932606131343_140142_3528064_n.jpg

Trabzon bunlara bir kayarsa görürsün tatlıyı acıyı renktaş bir daha sittin sene toparlayamazlar dötü :D

Fenerbahçeyi o stat da mevcut hakemlerle yenmek çok zor .En son hangi derbiyi kaybettiler hatırlamıyorum .Hakemleri çok ama çok iyi etki altına alıyorlar .Son 10 yılda şüksü kapkaç oğlunda Fener aleyhine tek hakem hatası hatırlamıyorum (Derbilerde)

o onların güzelliğinden değil Azizin güzelliğindendi aziz içerideykende aynısımı olacak görürüz ;)

Fenerbahçeyi o stat da mevcut hakemlerle yenmek çok zor .En son hangi derbiyi kaybettiler hatırlamıyorum .Hakemleri çok ama çok iyi etki altına alıyorlar .Son 10 yılda şüksü kapkaç oğlunda Fener aleyhine tek hakem hatası hatırlamıyorum (Derbilerde)

basın toplantısı statda olduğuna göre affettiler özür felan diler maç tansiyonundan dolayı sinirlerimize hakim olamadık vs önceden hazırladıkları metni okur yoluna devam eder gençliğinde görmediki 3.5 m euroyu bu yaşta başka bir kulüpte görsün ayrılmaz yani

biz, ts ve bjk kesinlikle kazanacak kadıkoyde, iddaa ediyorum, artık içerden oyuncu ayarlayamazlar, hakemlerde korkusuz çıkarlar maça

ozur diledim vs. deyip ts maciyla ilgili gaz verici aciklamalar yapar. Olay kapanir gider bence...

FB kulup olarak cidden aciz.. Adami kadro disi birakiyor. 3-4 saat sonra affediyor.. GUn gecmiyorki fb de yeni rezillikler olmasin...

"Aykut'tan özür diledi" diye bi söylenti var. Bakalım aykut tükürdüğünü yalayacak mı ?

Cevap: Emre Belözoğlu Basın Toplantısı Yapıyor | Canlı

Hep Fener mi timsaha yatacak biraz da onlar yatırmak istedi herhalde :asd:

Cevap: Emre Belözoğlu Basın Toplantısı Yapıyor | Canlı

3 temmuz bi tarafınıza girsin emi şerefsizler. Sen onu başkanına söyle. Adi köpek

Üst Alt