Emre Belözoğlu Basın Toplantısı Yaptı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Belözoğlu Basın Toplantısı Yaptı

Emre B: "Bu sene mukavelem bitiyormus gibi oynamiyorum, oyle bir hazirlik yapmiyorum"

Emre B: "Yapmis oldugum hatalarin farkina varan biriyim. Ama yapmamis oldugum seylerden oturu de cefa cekemem"

Emre B: "Bana ulasmis bir kadro disi tebligati yok. Ben buradayim FB'de futbolu birakacagimi imza atarken daha soylemistim"

Emre B: "Bizler bu sene sampiyon olursak gecen sene kazandigmiz anamizin ak sütü gibi sampiyonlugu da percinlemis olacagiz."

Emre B: "Aykut Hoca'dan bir kez daha herkesin huzurunda özür diliyorum. Onemli olan FB'nin basarisi."

Emre B: "Olay tamamen aramizda olan, medyanin yonlendirdigi gibi olay degil. Sadece sözlü bir tartismaydi"

Emre B: "Eger FB'nin bu sürecteki durusuna zarar verdiysem, bizlere inanlara bir sikinti verdiysem özür dilerim"

Emre B: "Bu sürecte kendimi cok yorgun ve bitkin hissettim. Bazen demotive oldum bazen de motive oldum daha fazla sahada"

Emre B: "3 Temmuz'dan beri futbol ailesi ciddi bir sikinti yasiyor. En cok da camiamizi ve bizleri etkiledi tum bunlar."

Emre Belozoglu: "Olanin disinda birsey anlatmayacagimizi buraya gelen herkes de biliyordur"

Cevap: Emre Basın Toplantısı Düzenleyecek l Saat 18:00

-Tüpçüyle anlaştım!

-Doğuştab beşiktaşlıyım.

-gerginlik bana yarıyor. kandan besleniyorum ben kandan!

basın mensuplarının yerinde olsam gitmem, kendi kendine konussun dursun

emre:buraya gelen basın mensuplarının anasını,avradını,yedi ceddini....

di-6NPH.jpg

Dün haddim olmayarak Aykutun Kocamanını kaldırdım ortalığı ayağa, sonra bugün kendisinden özür dileyerek rahatlattım. Zaman zaman böyle patlamalar olabiliyor futbol takımlarında :D şimdi her zamankinden çok dayanmaya ihtiyacımız var bu acılara ve birbirimize filan diyecek işte.

Cevap: Emre Belözoğlu Basın Toplantısı l Saat 18:00

aykuttan özür dilemesse sıkıntı olur.ama yinede ezmiş oldu aykutu

yönetim, kararlarını düzeltirirse bence çeker gider

Fenerlilerin oynadığı bu tiyatrolar cidden sıktı, çevir çevir aynı oyunları izliyoruz sürekli..

Salya sümük ağlar benı affedin dıye.Fbeslilerde dünden razı zaten affetmeye.Böylece 1 gün süren kadro dışı kalma ortadan kalkar.Bir takım düşünün taraftarından klüp yöneticisine,futbolcusuna kadar salak,onursuz olabilirmi derseniz bu dünyada tek başına fener dir kesinlikle.

zor bir dönemden geçiyoruz diye başlar.özür ile kapatır.

Özür dileyecek ve herşey serdar tatlıya :D bağlanacak .Trabzon maçı öncesi yemez Emreyi kadro dışı bırakmak.

Takım olarak zor bir dönemden geçiyoruz. Üzerimizde baskı var. Bunun sonucu olarak istemeyerek de olsa gerginlikler yaşanabiliyor. Son Bursa maçında da böyle bir olay yaşandı. Sebep olduğum bu olaydan dolayı Aykut hocam başta olmak üzere futbolcu arkadaşlarımdan yönetimimizden ve büyük Fenerbahçe camiasından özür diliyorum. Beni anlayışla karşılayan yönetimimiz ve teknik heyete teşekkür ediyorum.Bundan sonra böyle bir olayın yaşanmayacağına söz veriyorum.

Arkadaşlar ısrar etmeyin soru almıyorum teşekkürler....

Üst Alt