Emre Belözoğlu: ''Galatasaray şampiyonlugu haketti, tebrik ediyorum'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Belözoğlu: ''Galatasaray şampiyonlugu haketti, tebrik ediyorum''

Emre Belözoğlu: "Bir maçı hak etmeyerek kazanabilirsiniz ama şampiyonluğu hak etmeden kazanamazsınız. Galatasaray şampiyonluğu hak etmiştir, Galatasaray'ı şampiyonluğundan dolayı tebrik ediyorum"

Emre Belözoğlu: "Şu ana kadar bu takım için elimden gelen her şeyi yaptım, mutluyum. Başakşehir, benim ile sözleşme yenilemeseydi futbolu bırakacaktım. Bu sezon son senem olacak ve şampiyonlukla veda etmek istiyorum"

Emre Belözoğlu: "Genç arkadaşlarıma önerim şu; hayatlarının merkezlerine ailelerini ve futbolu koysunlar. Kulüpler ile bir anlaşma yaparken, sanki aileleri ile bir anlaşma yapıyorlar gibi düşünsünler"

Emre Belözoğlu: "Başakşehir bana değerli olduğumu hissettirdi, onlara teşekkür ediyorum. Bir sezon futbol oynarken, diğer yandan da geçişe hazırlanacağım. Teknik direktörlük ya da yöneticilik anlamında karar vereceğim"

Emre Belözoglu Başaksehir ile sözleşmesini 1 yıl daha uzattı.

sporx

Cimbom'un cocugu, bir Galatasaray sevdalisi... :sarıkalp: :kırmızıkalp: :rose:

DYrk5-wX4AEfaco.jpg

Bu herif Fb li taklidi yapıyor ama Gs li olduğunu Serhat ortaya çıkardı

6-0 lık maçı anlatıyor bir izleyin.Emre ile ilgili bir detay var

Bu herif Fb li taklidi yapıyor ama Gs li olduğunu Serhat ortaya çıkardı

6-0 lık maçı anlatıyor bir izleyin.Emre ile ilgili bir detay var

Eski bir Röpörtaj:

Tuncay olacakları bilse bunları söyler miydi? Emre Belözoğlu'nun Fenerbahçe'ye transferinden önce Tuncay Şanlı'nın yaptığı bu açıklama çok konuşulacak: "Emre gerçek bir Galatasaraylı"

Emre icin

1. Para
2. Galatasaray
3. Fenerbahce

kaptaaaaaaaaaaaaaaaaaan

belki Parayi bizden daha yüksege koydun ranking'de ama bilerek Penaltiyi kacirip bizi sakinlestirmek istedigini biliyoruz

Üst Alt