Emre Belözoğlu Kadro Dışı Bırakıldı ! - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Belözoğlu Kadro Dışı Bırakıldı !

Cevap: Emre Belözoğlu Kadro Dışı Bırakıldı !

Beyler siz isteseniz bile zaten Ünal Basghan ve Adnan Öztürk oldukça hayatta olmaz öyle bir şey,onun için sorun yok.Ama Adnan Polat veya Adnan Sezgin olsa şu an direk atlarlardı.

Çubuklu tosun ve GALATASARAYIMIN adı yan yana dahi geçmez.

Okkkkkaaadddaaarrrrr!!!:ka21:

Emre : Sarı-lacivert formanın içinde kendimi iğrenç hissediyordum zaten.

Emre : Siyah beyaz renkerlin asaletine teslim oluyorum

Emre : En sevdiğim hayvan kartaldır.

Emre : Yıldırım başkan babam gibi,eski kulubüm zaten şikeci bir kuluptü,yargı önünde temizlenmiş bir kulupte oynamak çok daha iyi bir şey benim için.

Emre : Lan ''Gökhan'' fazla kasma seni de aldırırım seneye Tüp Kafa'ya '' :) ''. (Beşiktaş -Fenerbahçe derbisi öncesi via Blacberry)

Emre : (Aykut Kocaman'a kol çektikten sonra ilk derbide) , sinirlerime hakim olamadım,üzgünüm gerçekten.

Emre : Hırsımı kaybedersem oynayamam,agresifliğim bundan kaynaklanıyor.

Emre : Saha dışında kedi gibiyimdir.

Yeterli mi sarı-laci forma ile yaptıklarının,uyarlamasıdır bu da. Zaten bunu bilen adam adını bile anmaz da Adnan'slar olsa direk otlanırlardı buna rağmen.

Ama Fb ile bağı koparsa ben cidden Demirören'den bekliyorum böyle bir hamle.

Kesin parasını alamıyordur.

Artık Emre'nin hangi takımı tuttuğu net bir şekilde belli oldu.

Yaşı 30'u geçmiş kısa boylu herkesin bildiği bir takımda oynuyor :lol:

Beşiktaş'ın tecrübeli futbolcusu Emre Belözoğlu, daha küçüklüğünden itibaren siyah-beyazlı renklere gönül verdiğini söyledi. Lig TV'de yayınlanan 21 adlı programa konuk olan milli oyuncu, futbola merak sardığı yıllarda Beşiktaş forması giyen Metin-Ali-Feyyaz üçlüsünün ile Dzoni Novak'ın posterlerini odasının duvarına astığını ifade etti. Emre, bu posterlerin hâlâ evinde durduğunu da açıkladı.

:asd:

[video=youtube;5zOwYH-z-iw]https://www.youtube.com/watch?v=5zOwYH-z-iw[/video]

Karakter yoksunu Şikabahçe devre arası affedip, geri alacak bunu kadroya. Bunu siz de biliyorsunuz, ben de...Herkes biliyor. Tiyatro.

atl madrid felan ne yapsın bunu gitmek için ayak çekiyor diyorsunuz gençken görmediki 3.5m euroyu bu yaştan sonra görsün 2gün sonra affedilir

Başka oyuncu olsa fener elden çıkarmak için yapıyor diyebilirdim ama bu herif kesin yapmıştır bir şeyler. Adam ruh hastası dedik anlamadılar. Zamanında her yaptığı pisliği savunan fenerlilerin de bugün Emre'ye hiçbir şey demeye hakkı yok.

A Haber 90'a programı ; Mehmet Arslan;

" Emre ile FB bir yolayrımında.devre arası FB den gönderilebilir. "

Desene Emre'nin kanı yine değişecek...

:n:

Üst Alt