Emre Belözoğlu Kadro Dışı Bırakıldı !


Cevap: Emre Belözoğlu Kadro Dışı Bırakıldı !Aykut'da da iyi mide varmis. TD'ye tokat atacak ve takimda kalacak.
 
Cevap: Emre Belözoğlu Kadro Dışı Bırakıldı !AYKUT bostan korkuluğu musun,yazık sana hic mi gururun yokpardon fenerlide ne arar gurur?haysiyet?
 
Cevap: Emre Belözoğlu Kadro Dışı Bırakıldı !bunlar tiyatro ceviriyor. herşeyleri yalan dolan. başkanlarından bulaştı herhalde dansözlük.
 
Cevap: Emre Belözoğlu Kadro Dışı Bırakıldı !daha çok sorun çıkarır emre bugün özür diler yarın gene aynı pisliği yapar çocuğunun üzerine yemin eden adam nede olsa yalancı çıkmıştı o konudada
 
Cevap: Emre Belözoğlu Kadro Dışı Bırakıldı !İki alternatif gözüküyor.Birincisi; Düşeceklerini anlayıp kadroyu küçültecekler ve maddi sıkıntıda oldukları için takımın en çok kazananını yollayıp hem yıllık ücretten hem de elde edilecek bonservisten kar edecekler.İkincisi; TFF'den düşmeme garantisi alıp ya da düşmeme umutlarını koruyarak takımın önemli oyuncularından birini dağılmamak adına her türlü yüzsüzlüğü göze alarak takımda tutacaklar. Bekleyip görelim.
 
Cevap: Emre Belözoğlu Kadro Dışı Bırakıldı !Bununla Okan bizdeyken Hagi'ye bile posta koymaya kalkmislardi son yillarinda. Gattuso'ya ozenmekle, taklit etmeye calismakla olmuyor, adamin icinde olacak delikanlilik.
 
Cevap: Emre Belözoğlu Kadro Dışı Bırakıldı !gattusoya bile (babası italyan mafyasıdır bu yer elmasının) kafa tutan melo çakmasına ne yapar kimbilir... bizde olsa burnunu sürter kafasınran kıvılçım çıkartır yemin ediyorum.işte mevzu meloysa gerisi teferruattır

[video=youtube;xcXlC8B7w8g]https://www.youtube.com/watch?v=xcXlC8B7w8g[/video]
 
Cevap: Emre Belözoğlu Kadro Dışı Bırakıldı !"Kapıdan kovsalar, bacadan girerim" demiş.Yakında "Kapıdan kovsalar, bacadan girerim" diye tşört yapıp satarlar.
 
Cevap: Emre Belözoğlu Kadro Dışı Bırakıldı !3. ve en kuvvetli ihtimal şu. Birileri Emreye Fb nin teklif ettiğinden yaklaşık 30 kuruş fazla teklif etti. Emrede zevkle bunları sattı ;)İki alternatif gözüküyor.Birincisi; Düşeceklerini anlayıp kadroyu küçültecekler ve maddi sıkıntıda oldukları için takımın en çok kazananını yollayıp hem yıllık ücretten hem de elde edilecek bonservisten kar edecekler.İkincisi; TFF'den düşmeme garantisi alıp ya da düşmeme umutlarını koruyarak takımın önemli oyuncularından birini dağılmamak adına her türlü yüzsüzlüğü göze alarak takımda tutacaklar. Bekleyip görelim.
 
Cevap: Emre Belözoğlu Kadro Dışı Bırakıldı !Onun Fb için ayrı bir önemi var. Kolay kolay harcamazlar. İmza töreninde şov yaptılar görmediniz mi?
 
Üst Alt