Emre Belözoğlu Kadro Dışı Bırakıldı ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Belözoğlu Kadro Dışı Bırakıldı !

Cevap: Son Dakika | Emre Kadro Dışı Bırakıldı !

Diğer başlığa tamda yemez kadro dışı bırakmak yazacaktım.TS maçı öncesi ilginç geldi.

Kadro dışı kalmışken neden biz almıyoruz ki,nede olsa kanında var Galatasaraylılık.Allah yazdıysa bozsun,şerefsiz herif yürü git Benfica' ya mı Bank Asya'ya mı ?

Fener'in ne halde olduğunu gördü kendini kovdurtmak için elinden geleni yapıyor. Hani çocukluk hayalindi senin sarı lacivert renkler ? Sen anca yemek yediğin kaba pisleyen bir haysiyetsizsin. Zamanında bizim ekmeğimizi yiyip ben Galatasaraylıyım diye ortalıkta gez,sonra anadan doğma Fenerliyim diye taraf değiştir. Senin gerçek tarafın para Emre efendi para. Aşık olduğun renklerde yeşil dolar rengi.

trabzon maçının ertesinde affedilir nasıl olsa. evcilik oynamaya bayılıyolar.

işte bu çok iyi oldu.

emre, aykuttan daha güçlü bi isimdi şu puan durumunun en büyük nedeni emredir.

devre arası avrupaya kaçar şikeci herif

Cevap: Son Dakika | Emre Belözoğlu Kadro Dışı Bırakıldı !

[video=youtube;kmVhyTzR-qQ]https://www.youtube.com/watch?v=kmVhyTzR-qQ[/video]

Her an benzer bi açıklama gelebilir, Paragözoğlundan..

yazik bizden ayrildiktan sonra bir basarisi yok. tabi cebini doldurmustur ve doldurmaya devam etmek istiyor. gerekirse bir yil belese oynariz dediginin de farkinda. en iyisi kendimi kovdurayim ondan sonra beni kovmasalar belese oynardim muhabbeti yapar. cok mu komplo teoricisiyim acaba? bu sike olaylarinda yapilan serefsizlikleri görünce bayagi dengem bozuldu,kusuruma bakmayin renktaslar.

Takımda satasmadıgı adam kalmadı Gec bile alınmıs bir karar

başka takıma giderse direk doğuştan xliyim diye açıklama yapar. :D

öte yandan karaktersiz de olsa fener'e büyük katkı sağlıyordu. bence çok kritik bir karar eğer gerçekten doğruysa haber.

Herkes aynı şeyi düşünüyor.

Emre devre arası gidecek bu kesin. Giderse Fener taraftarı da hain damgası yapıştıracak, o yüzden, ben ondan gitmedim, kadro dışı kaldım, huzurum kalmamıştı ayağı çekecek.

Hayatın numara lan.

Üst Alt