Emre Belözoğlu Resmen Atletico Madrid'de | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Belözoğlu Resmen Atletico Madrid'de

Emre belozoĞlu atletİco madrİd te

Emre Atletico Madrid'te

Fenerbahçe'nin sözleşme yenilemediği Emre Belözoğlu, Atletico Madrid ile 2 yıllığına anlaşmaya vardı. Tecrübeli yıldız önümüzdeki günlerde İspanya'ya giderek resmi sözleşmeyi imzalayacak.

KAYNAK : LİG TV

Emre Belözoglu resmen Atletico Madrid'de

Emre: “Atletico’ya para icin gelmedim. Bilenler bilir, ben kucukken de Atletico Madridliydim. Ancak hayat sartlari bizi 2012’de bulusturdu.”

Cevap: Emre belozoĞlu atletİco madrİd te

Mutlu son.

10843_112_40222.jpg

Cevap: Emre Belözoğlu Atletico Madrid'de

Evet beyler yorumları alayım :D

Edit:Türk futbolu bir pislikten daha kurtuldu ...

Pepe mi Emre mi daha çirkef

herkesin cevabını beklediği soru nihayet cevaplanıcak :)

ohhhhh be bır lugano ıtınden bırde bunun gıdısınden sonra cok sevındım :) o kadar nefret edıyorumkı bu ıkısınden turk futbolu ıcın ıyı haber, topal fenerde demekkı...bırde su şikecilere ceza geldımı tamamdır :D

Kim ne derse desin Fenerbahçe çok önemli bir güç kaybetti..Kimse bunun gibi pres yapamaz..Alex'in yükünü hafifletiyordu..Çok iyi oldu..

Abi kardeş birbirlerini buldular,Arda tek başınayken uslu uslu oynuyordu,şimdi kombine parmak hareketleri başlar; ne diyelim, aman Pepe'ye dikkat :lol:

iyi olmuş umarım başarılı olur ardayla fenerde olmaması büyük kayıp sevindim açıkcası yani çok çirkeflik yapıyodu her futbolcu maçta değişir ona anlam veririmde artık bizden uzak gitsin şov yapsın madridde :D

türk futbolu cok büyük bir pislikten kurtuldu sonunda

umarim ordada basarili olamazsin dahada beter olursun

allah seni bildigi gibi yapsin

en azından daha az küfür edicem fener maçlarında,Türkiye'yi iyi temsil etsin bari,artistlik yapmasın adam olsun.

Arda ve Emre bir araya geldiler. 2,3 sene içinde Arda fb'ye gelir.

Emre yer orda hakemlere ve oyunculara küfür etsin. Şimdi madrid düşünsün..

ben ibrahim setenin tek bi dogru haberini duymadımki :D palavracının en önde gideni kendisi

Emre serefsizine hayirli olsun, Atletico Madrid'e gecmis olsun.

iki tarafada birsey olacak

Üst Alt