Emre Belözoğlu Sakatlandı | 2 Hafta Yok | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Belözoğlu Sakatlandı | 2 Hafta Yok

Konyasporla oynadığı maçın 77. dakikasında Semihle bulduğu golle rahatlayan Fenerbahçe de Emre Belözoğlu golden hemen sonra sakatlanmasıyla gözyaşlarına boğuldu.Geçen yılda midesini bozduğu gerekçesiyle Galatasaray deplasmanında forma giyemeyen profesyonel oyuncu talihine adeta isyan edercesine gözyaşları içinde yerini Bilicaya bıraktı.

Emre'nin arka adalesinde yırtık şüphesi bulunuyor.

GSC Haber

Cevap: Emre Belözoğlu Sakatlandı !

Klasik emre beleşoğlu taktiği her bizim maç öncesi ya cırcır olur ya sakatlanır oynamaz ;)

Çıkarken ağlaması ve spikerlerin buna kendilerini inandırmaya çalışması gerçekten çok başarılıydı.Oscar goes to diyesim geldi.

Adamin yüreginde yirtik var, arka adelesi kökten yirtilmis çok mu :D Ne korkak adam yahu..

Müsadenizle sosyal mesajı bu başlıkta ben vermek istiyorum. Arz ederim. Galatasaray taraftarı sağlık gibi hayati meselelerde duyarlıdır, ciddidir, asildir, centilmendir. Bize geçmiş olsun demek düşer.

Ne kadar istesem de onlar kadar kurgucu,onlar kadar iftiracı olamıyorum.

Geçmiş olsun :(

Genelde, ''ishali nüksediyordu'' bu sefer adalesi yırtılmış. Şaşı golcü Şelçuk'a dikkat etmek lazım :)

geçmiş olsun haftaya 53 54 bin kişiden küfür yerdin senden nefret etmeme rağmen yinde geçmiş olsun

Üst Alt