Emre Belözoğlu ve Yobo Basın Toplantısı Düzenledi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emre Belözoğlu, Trabzonsporlu Didier Zokora'ya karşı kullandığı ırkçı söylemlerle ilgili basın toplantısı düzenleyecek. Toplantiya Yobo da katilacak.
 
Cevap: Emre Belözoğlu ve Yobo 16:00'da Basın Toplantısı DüzenleyecekBu şerefsiz yoboyu falan da kullanarak cezadan yırtarsa yemin ederim bir daha Türkiye ligini izlersem ne olayım.
 
Cevap: Emre Belözoğlu ve Yobo 16:00'da Basın Toplantısı Düzenleyecekırkçı değilim deyip siyahı takım arkadaşına gözler önünde vericek heralde :eek:
 
Cevap: Emre Belözoğlu ve Yobo 16:00'da Basın Toplantısı Düzenleyecekyobo ne alaka yobo ile olayın olmuş bitmiş yobo mu kurtarıcak seni yaptığın rezillikten itirafda etmişsin neyin derdindesin toz yumağ :)
 
Cevap: Emre Belözoğlu ve Yobo 16:00'da Basın Toplantısı DüzenleyecekUlan Allah'ından bul adi herif.Şimdi yanında bir tane afrikalı alıp basın toplantısı düzenleyip kendini temize çıkaracaksın ceza almamak için öyle mi.Ulan ölsen insan olduğun halde üzülmem o derece nefret ettirdin kendinden.
 
Cevap: Emre Belözoğlu ve Yobo 16:00'da Basın Toplantısı DüzenleyecekSorun Yobo'ya ben ırkçı mıyım diyeceğine bahse girerim.
 
Cevap: Emre Belözoğlu ve Yobo 16:00'da Basın Toplantısı Düzenleyecekbu ne yaaa yeter yeter ulan!!! adami (emre b.) hala ekranlara tasiyorlar ayip ayip bide Yobo yu yaninda kullanacaklar!! bu kadar serefsizlik daha olmaz hangi ulke burasi ya??!!
 
Cevap: Emre Belözoğlu ve Yobo 16:00'da Basın Toplantısı DüzenleyecekHemen hemen ayni olay Emre'nin basina Newcastle'da da geldi. Orda da Yobo sayesinde ceza almaktan kurtuldu. Ayni oyun tekrarlaniyor..
 
Cevap: Emre Belözoğlu ve Yobo 16:00'da Basın Toplantısı DüzenleyecekSanki çocuk kandırıyor. Yoboya bir kaç kelime ezberletip millete şow yapacak. Rezil herif.
 
Cevap: Emre Belözoğlu ve Yobo 16:00'da Basın Toplantısı Düzenleyecek718635-9452954-640-360.jpg
 
Cevap: Emre Belözoğlu ve Yobo 16:00'da Basın Toplantısı DüzenleyecekFenerbahçe şike klübü bu tür olayları hakikaten çok iyi kullanıyor
 
Cevap: Emre Belözoğlu ve Yobo 16:00'da Basın Toplantısı DüzenleyecekYobo beleşoğlunun insanlık vasıflarını övücek işte ne beklenir ki.İhanet edicek özüne benliğine
 
Cevap: Emre Belözoğlu ve Yobo 16:00'da Basın Toplantısı Düzenleyecekbide anlamadigim fener nasil sahip cikar bu adama, resmen kulubun adini serefini lekeliyor her hareketiyle, bu adam bizde yapsaydi bunlari coktan kovmustuk kulupten, ama fener sanki hoslaniyor. kovun gitsin nereye gidecekse artik..
 
Cevap: Emre Belözoğlu ve Yobo 16:00'da Basın Toplantısı DüzenleyecekAziz babaları şikeye totem dedi çocukları ırkçılığa ne diyecekler bakalım :)
 
Cevap: Emre Belözoğlu ve Yobo 16:00'da Basın Toplantısı DüzenleyecekTalimatnameye göre 4 ile 8 maç arasında değişen oynamama cezası alması gerekiyor. Tff bakalım ne yapacak.
 
Cevap: Emre Belözoğlu ve Yobo 16:00'da Basın Toplantısı Düzenleyecekbide anlamadigim fener nasil sahip cikar bu adama, resmen kulubun adini serefini lekeliyor her hareketiyle, bu adam bizde yapsaydi bunlari coktan kovmustuk kulupten, ama fener sanki hoslaniyor. kovun gitsin nereye gidecekse artik..Şikecilerde şeref mi var zannediyorsunuz? Birbirlerine çok yakışıyorlar şikeci kulüp ile ırkçı futbolcu.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt