Emre Belözoğlu ve Yobo Basın Toplantısı Düzenledi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Emre Belözoğlu ve Yobo 16:00'da Basın Toplantısı DüzenleyecekEmre Zokora'ya böyle bir söylemde bulunmuş ve Emre'de bunu itiraf etmişse Yobo'nun Emre'nin lehine konuşacaklarının ne önemi olur ki?Özrü kabahatinden büyük!

Yobo ile bu durumun ne alakası varsa, muhtemelen kendini aklamaya çalışacak. Fakat bu kadar insanı salak yerine koyuyorlar ya ben bir şey demiyorum. :mad:
 
Cevap: Emre Belözoğlu ve Yobo 16:00'da Basın Toplantısı DüzenleyecekYobo belki bakkaldaki serüveninden bahsedecektir.

Normalde E.B. ile aynı karede olmaktan utanması lazım çünkü.[video=youtube;OHs5MmdcmI8]https://www.youtube.com/watch?v=OHs5MmdcmI8[/video]
 
Cevap: Emre Belözoğlu ve Yobo 16:00'da Basın Toplantısı DüzenleyecekIrkçılık sahaya yansımamıştır.Zokoraya 5 maç ceza verilmesini...
 
Cevap: Emre Belözoğlu ve Yobo 16:00'da Basın Toplantısı DüzenleyecekYandaş medya hakemin duyma şansı yok diye aynen yaptıkları şikede olduğu gibi sıyrılmanın peşinde.Hakim ve savcının işlenen suçu görme şansları yok ama elde edilen dedillere göre ceza veriyor.Gerçi bu şikebahçe için yaptığı şikeler için yüzlerce delil olmasına rağmen utannmadan,sıkılmadan hala şampiyonluk potasında tutulmak isteniyor.Neresinden bakarsak bakalım pisliğin içindeler.
 
Cevap: Emre Belözoğlu ve Yobo 16:00'da Basın Toplantısı Düzenleyecekçarşı ne kadar şov yapıyorsa bunlarda aynı kişiliğe sahipler
 
Cevap: Emre Belözoğlu ve Yobo 16:00'da Basın Toplantısı DüzenleyecekSöyleyecekleri belliEmre Faşistoğlu :Benim arkadaşlarım arasında zenci de var ,Yugoslav'da var.Emre Faşistoğlu :Karşılıklı bir gerilim oldu,her maç yaşanan cinsten.Yine konu Emre olunca her şey abartılıyor.Emre Faşistoğlu : Eğer yaptığım şeyin ırkçılık olduğuna inanılıyorsa ceza falan istemez futbolu bırakırım.Emre F. : Huzurlarınızda Yobo'ya sormak ve sarılmak istiyorum.Irkçı olsam bunları yaparmıyım.Yobo var, Niang vardı, bu sene Sow var Bienvenu var olsam onlar şikayetçi olmazmıydı.Yobo söyle bana, sana karşı bir ırkçı davranışım oldu mu ? Seninle kavga da ettik,sinir anlarında sana da benzer küfürler etmişimdir.Irkçı olarak algılandın mı bunları ?Yobo : En büjük Aziz Bşghan.En büjük para,en büyük Emre.Emre F: Yine de söylüyorum, eğer ceza alırsam bu işten.Futbolu bırakmaya hazırım.Çünkü ben her zaman ki Emre'ydim orada.Bunlardan en az %80'ini söylemezse bir şey demiyorum.
 
Daha durun neler yapicak. Gana ve kenya turlari gelicek yakinda kendisinden, cocuklarla fotolar falan. Hey Allah'im yaa tam sucluluk psikolojisi.
 
Cevap: Emre Belözoğlu ve Yobo 16:00'da Basın Toplantısı Düzenleyecekmedya gücümüz yok maalesef.yayinci kurulus bile angutlarin atrafainda,sözde galatasarayli karaahmetoglu.baskanin yada öztürkün medya kurulusu satin almasi lazim.tüpcü aldi ondan sonra bjk hakkinda birsey yazilip söylenmiyor
 
Cevap: Emre Belözoğlu ve Yobo 16:00'da Basın Toplantısı Düzenleyecekulen bu emre bi kadini tecavuz etze yine bisey bulup emre kurtulur, yok kadin kotu laf etti filan emre sucsuz, boyle zihniyet hangi ulkede vardir merak ediyom.
 
Cevap: Emre Belözoğlu ve Yobo 16:00'da Basın Toplantısı DüzenleyecekEmre simdi yuzunu siyaha boyatip cikarsa hic sasirmamayni flash tv muhabiri gibigokhan_taskin_obama_son.jpg
 
Cevap: Emre Belözoğlu ve Yobo 16:00'da Basın Toplantısı Düzenleyecektff ceza vermezse zokora bu olayi fifaya tasiyabilirmi?
 
Cevap: Emre Belözoğlu ve Yobo 16:00'da Basın Toplantısı Düzenleyecekmerak etmeyin ceza olmaz olsa bile melo ceza alir riera yi antremanda dovdu diye :D
 
Cevap: Emre Belözoğlu ve Yobo 16:00'da Basın Toplantısı DüzenleyecekÜnal Başkan yeni sezonda her şeyden önce güçlü bir medya organı transfer etsin. Medyayı arkalarına alıp hiç bir şey olmamış gibi böyle elini, kolunu sallayarak açıklama yapmaları harbiden insanın kanına dokunuyor. Hakkımızda o kadar çok haber çıkıyor ki, resmi sitemiz yalanlamaktan yalama oldu. Neden diğer büyük takımlar ile ilgili asılsız haberler çıkmıyor. Bunu oturup iyice düşünmeliyiz. Melo ve Riera arasında çıkan olaylarla ilgili neler yazıp çizdiler. Emre Çirkefoğlu'nun ırkçı söylemleri ile ilgili neden aynısı yapılmıyor. :mad:
 
Cevap: Emre Belözoğlu ve Yobo 16:00'da Basın Toplantısı DüzenleyecekFenerbhaçe'yi Türkiye'den ayırmak lazım bence. Alcatraz Adası iyi gelir onlara.
 
Cevap: Emre Belözoğlu ve Yobo 16:00'da Basın Toplantısı DüzenleyecekYobo'da siyahi ya, simdi onu konusacaklar.

"emre banada pis zenci demisti" dese yobo cok komik olur vallah.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt