emre bol | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

emre bol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sürekli yüksek ses karalama üzerine çalışıyor kafası. Hani biz şampiyon olamıyoruz Gs da olmasın gibi.
Yanında muhalif olan evren Turhan savaş Çorlu gibi adamlar da içten pazarlıklı adamlar.
Evren in emre bol u göt ettikten sonra kendi instagram sayfasında Gs sayfalarını etiketleyerek takipçi kasma istedgi de cabası.
Ekran başında birbitine gitmiş gibi gözüküp arkada canlı yayının planlamasını yapan adamlar bunlar
Samimi değiller. Objektif hiç değiller.

Emre bol u ne kadar sevmiyorsam evren gibi adamları da o kadar sevmiyorum. A spor da gelişi güzel objektif takılan tek isim Erman toroglu dur.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sürekli yüksek ses karalama üzerine çalışıyor kafası. Hani biz şampiyon olamıyoruz Gs da olmasın gibi.
Yanında muhalif olan evren Turhan savaş Çorlu gibi adamlar da içten pazarlıklı adamlar.
Evren in emre bol u göt ettikten sonra kendi instagram sayfasında Gs sayfalarını etiketleyerek takipçi kasma istedgi de cabası.
Ekran başında birbitine gitmiş gibi gözüküp arkada canlı yayının planlamasını yapan adamlar bunlar
Samimi değiller. Objektif hiç değiller.

Emre bol u ne kadar sevmiyorsam evren gibi adamları da o kadar sevmiyorum. A spor da gelişi güzel objektif takılan tek isim Erman toroglu dur.

Emre gibi tetikçilere karşı onlar da lazım ama.

Alakası yok ya. Çözüm emre gibi adamları ekran başına çıkarmamak. Diğerleri için de söz konusu. Futbolda sene de 3 maça çıkıp milyon götüren oyunculardan farksız gözümde. Ne yazık ki birsuru taraftar da bu adamları sözüyle hareket edip paylaşım yapıp reklamlarını yapıyorlar.

Fb ve Bjk medyada güçlü,Emre gider Memre gelir ama biri gelir.

Fb ve Bjk medyada güçlü,Emre gider Memre gelir ama biri gelir.
Diyorum ki fb linin karşısına Gs li koyacam diye taraftarın algısıyla oynuyor bu adamlar.
O ekranlarda objektif her takımı yerlice eleştirecek insanların oturması lazım. Eski kimliği önemli değil. Bugün ki düşünceleri önemli.
Böylece bir nebze taraftarlar takımlar arası sulh sağlanır belki.

Sabah emre malına denk geldim. Albayrak a delikanlıysan çıkar var kayıtlarını koy diyor. Rize başkanı delikanlıdır sen değilsin e getiriyor lafı. Ülkeye seslenen bir tv nin bu tarz sokak ağzıyla konuşmaması lazım. Bunlar kendi taraftarına şirin gözükecek diye ülkede futbol terörüne destek çıkıyorlar haberleri yok. Varsa da görmezden geliyorlar. Neden? Bi taninmislik ve para kazandırıyor bu halleri.

45675

temel-reis_1068437.gif

Niye nerdeyse her kanalda her gün futbol üzeri programlar var türkiyede? Yarisi lazim bile degildir ve yarisini programdan alsalar, böyle adamlarin sayisida azalir.

Emre Bol: “Frey, ‘Fenerbahçe’ye geldiğim için hata yaptım’ diyor. Adamı döverler. Sen kimsin ya? Fenerbahçe’ye geldiğin için 5 vakit namaz kılıp Müslüman olman lazım senin.”

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt