Emre: "Bu ülkede insanların vicdanı yok mu?"


Cevap: Emre: "Bu ülkede insanların vicdanı yok mu?"Bence de biraz fazla üstüne gidiliyo adamın. Her b.ka Emre Emre Emre bazılarının tek malzemesi Emre olmuş.
 
Cevap: Emre: "Bu ülkede insanların vicdanı yok mu?"Emre'nin suçsuz olduğuna inanıyordum ben zaten. Kendisinin söylediği gibi yakında ortaya çıkacak. Ama bu tezgahı kurup gündem belirleyenler ne olacak. Artık Telegol'e, Erman'a, Ahmet'e prim vermemeliyiz. Dün Galatasaray'a saldırıyorlardı bugün Fenerbahçe'ye. Karşı tarafla ilgili bir komplo teorisi ortaya atılınca hemen atlayıp, sahiplenmemek gerek. Dün Arda ne güzel destek oldu Emre'ye, yaptığı herşeyin arkasındayız dedi.
 
Cevap: Emre: "Bu ülkede insanların vicdanı yok mu?"[video=youtube;xgX_YW5t9Ww]https://www.youtube.com/watch?v=xgX_YW5t9Ww[/video]
 
Cevap: Emre: "Bu ülkede insanların vicdanı yok mu?"söyleyene bak.merdi kova kova namerd yapar su sahs ismini bile yazmak istemiyorum.komp.virus girer
 
Cevap: Emre: "Bu ülkede insanların vicdanı yok mu?"İddiaların doğruluğuna inananların yarın öbürgün Telegol'de Arda için benzer şeyler konuşulurken ne tepki vereceğini merak ediyorum.
 
Cevap: Emre: "Bu ülkede insanların vicdanı yok mu?"İddiaların doğruluğuna inananların yarın öbürgün Telegol'de Arda için benzer şeyler konuşulurken ne tepki vereceğini merak ediyorum.Emreyi sevmek zorunda degiliz elbette, bir suru zırvalıkları olmustur ve hala insanları rahatsız eden hareketlerde filan da bulunuyor saha ıcerisinde. Ama bu uzerine attıkları her b.ku sahiplenmek anlamına gelmemeli. Ulkede biraz futbol ileriye gitsin, biraz daha keyifli olsun istiyorsak once kaliteli adamları bu ligde keyif almalarını saglayacak sekilde oynatabilmeliyiz. Dun Arda buradan gitmek istiyordu, yarin bu Emre olabilir, ertesi sene Gokhan, uzar gider. Uc kurusluk adamların cepleri doluyor bu komplolardan, biz hala Emre'nin mesajı tartısıyoruz.
 
Cevap: Emre: "Bu ülkede insanların vicdanı yok mu?"Emre'nin suçsuz olduğuna inanıyordum ben zaten. Kendisinin söylediği gibi yakında ortaya çıkacak. Ama bu tezgahı kurup gündem belirleyenler ne olacak. Artık Telegol'e, Erman'a, Ahmet'e prim vermemeliyiz. Dün Galatasaray'a saldırıyorlardı bugün Fenerbahçe'ye. Karşı tarafla ilgili bir komplo teorisi ortaya atılınca hemen atlayıp, sahiplenmemek gerek. Dün Arda ne güzel destek oldu Emre'ye, yaptığı herşeyin arkasındayız dedi.emre cirkef futbolcudur.
 
Cevap: Emre: "Bu ülkede insanların vicdanı yok mu?"fb medyasi ardaya az yüklenmedi.fb liler ardayi bitirmeye calisti
 
Cevap: Emre: "Bu ülkede insanların vicdanı yok mu?"şampiyonluktan sonra rıdvanın programına çıkıp çocuğu olduktan sonra çok değişceğini artık eski çirkef emre olmayacağını söyledi adam kendiside biliyor çirkef olduğunu ve gelmiş vicdani değerlerden bahsediyor yazık.
 
Cevap: Emre: "Bu ülkede insanların vicdanı yok mu?"emreye söyle bir cevap verilebilir. emre,senden baska cirkef futbolcu varmi bu ülkede? emre; var,lugano :)
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt