Emre: "Bu ülkede insanların vicdanı yok mu?" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre: "Bu ülkede insanların vicdanı yok mu?"

Cevap: Emre: "Bu ülkede insanların vicdanı yok mu?"

görende fenerliler ardayı savundu sanır...

senini foruma girip feneri savunmaya çalıştığını gördünce miğdem bulanıyor :hang::hang:

fb medyasi ardaya az yüklenmedi.fb liler ardayi bitirmeye calisti

Benim bildiğim Arda'ya saldıran başta Erman, Gökmen olmak üzere Telegoldu. Orada bile Fenerbahçe'li Ziya savunuyordu Arda'yı. Onun dışında Aziz Yıldırım'ın da savunduğunu hatırlıyorum Arda'yı. Çocuğun çok üzerine gidiyorlar demişti. Fenerbahçe hiçbir zaman Arda'nın üzerine oynamadı. Hatta Arda'yı sahiplenmeye çalışarak fırsatı değerlendirmeye çalıştığımızı düşünenler vardı burada.

Emre'nin bu sözlerini okurken çok hüzünlendim, gözümden bir damla yaş geldi. :asd:

Malesef yok Emre. Karaktersiz sürüsü medya var. Ha pardon gazeteciler her suçu işlerle ama masumdurlar!

[video=youtube;FpTBtxTgcCM]https://www.youtube.com/watch?v=FpTBtxTgcCM[/video]

Benden sana fak yu diyor ünlü mc.

Ne demiş Mevlana;

Suskunluğum asaletimdendir

Her lafa verilecek bir cevabım var.

Lakin bir lafa bakarım laf mı diye.

Bir de söyleyene bakarım adam mı diye

Fazla uzatmadan sunu sormak istiyorum ,vicdanli arkadaslar cevaplasin ...

GS taraftarina ve buradaki cogunluga sunu sormak istiyorum. Bu olaylar Emre GS formasi altinda iken gundeme gelse idi bugun burada yaptiginiz yorumlarin , suclu cikarmalarin , atip tutmalarin % kacini yapardiniz ?

FB taraftarina ve buradaki misafirlere soruyorum. Gerek bu forumda gerekse de fb forumlarinda , bu olayi Emre GS formasi giyip de yapsa bugunkunun % kadar koruma ic gudunuz olurdu ? Yoksa firsat bu firsat ne kadar saglam giydirirsiniz.

Once kendinize durust olun.

Benim bildiğim Arda'ya saldıran başta Erman, Gökmen olmak üzere Telegoldu. Orada bile Fenerbahçe'li Ziya savunuyordu Arda'yı. Onun dışında Aziz Yıldırım'ın da savunduğunu hatırlıyorum Arda'yı. Çocuğun çok üzerine gidiyorlar demişti. Fenerbahçe hiçbir zaman Arda'nın üzerine oynamadı. Hatta Arda'yı sahiplenmeye çalışarak fırsatı değerlendirmeye çalıştığımızı düşünenler vardı burada.

Boldladığım kısım. Aynen öyle yaptınız zaten. Diğer söylediklerine katılıyorum. Bazen bizimkiler Emre olayını fena abartıyorlar. Emre bizde olsa göklere çıkarırdık. Aynen de öyle yapardık. Şahsen ben isterim Emre gibi bir orta sahamız olsun. Hakemle uğraşsın, rakiple uğraşsın, kaliteli top oynasın.

Seni sen yapan değerlerin dışına çıktıktan sonra, dışarıda bulduklarını yadırgamayacaksın Emre efendi. Racon keserken, kafa kopartırken, medyaya el kol hareketleri yaparken senin ekmek yediğin işte, sana bu yolu açan yuvana ihanet ederken, hakemlere posta koyup sana karşı onuruyla maç yapan futbolcuları paramı aldınız şerefsizler diye tehdit ederken ve bunlar gibi sayılabilecek ama sayfalara sığmayacak bir çok çevik ama ahlaksız davranışın varken sen insanları suçlayamazsın, çünkü sen o kapıdan çok önce çıktın. Bırak içerdekiler rahat kalsın.

Şeref, sarf kayalıklı, kumsalsız bir adaya benzer; dışına çıktıktan sonra bir daha içeri girilmez ( Boileau )

bu kadar açıklama yaptığına göre bu iş ciddi yapmamış olsaydı susardı diye düşünüyorum ...

Seni sen yapan değerlerin dışına çıktıktan sonra, dışarıda bulduklarını yadırgamayacaksın Emre efendi. Racon keserken, kafa kopartırken, medyaya el kol hareketleri yaparken senin ekmek yediğin işte, sana bu yolu açan yuvana ihanet ederken, hakemlere posta koyup sana karşı onuruyla maç yapan futbolcuları paramı aldınız şerefsizler diye tehdit ederken ve bunlar gibi sayılabilecek ama sayfalara sığmayacak bir çok çevik ama ahlaksız davranışın varken sen insanları suçlayamazsın, çünkü sen o kapıdan çok önce çıktın. Bırak içerdekiler rahat kalsın.

Şeref, sarf kayalıklı, kumsalsız bir adaya benzer; dışına çıktıktan sonra bir daha içeri girilmez ( Boileau )

Bir insani elestirmek ve suclamak baska baska islerdir. Diger yandan yaptigi hatalarindan yola cikarak icerigi belli olmayan bir seyle suclamak ve ardindan suclu ilan etmek emreyi filan bir yana koy , yapan acisindan giybet etmek manasina gelir ki affi yoktur. Bu karineye dikkat etmek gerekli

Lafa bakarım lafmı diye bide söyleyene bakarım adam mı diye ikisinide göremiyorum bunda

GS taraftarina ve buradaki cogunluga sunu sormak istiyorum. Bu olaylar Emre GS formasi altinda iken gundeme gelse idi bugun burada yaptiginiz yorumlarin , suclu cikarmalarin , atip tutmalarin % kacini yapardiniz ?

FB taraftarina ve buradaki misafirlere soruyorum. Gerek bu forumda gerekse de fb forumlarinda , bu olayi Emre GS formasi giyip de yapsa bugunkunun % kadar koruma ic gudunuz olurdu ? Yoksa firsat bu firsat ne kadar saglam giydirirsiniz.

Olay budur. Ağzına sağlık. Katil Emrelerden bugünlere gelenler de bugün bu lafları edenler de aynı.

İddaalar ispat edilmediği sürece herkes masumdur.Trabzon'lu taraftarların yaptığı tamamen saçmalık.Milli maça gitmişsin,senin derdin Emre.Adamın ailesine küfür edeceksin birde.Kimse kusura bakmasın,ama bunun adı şerefsizliktir.Emre'yi bende sevmem,ama tamamen önyargılı bir yaklaşım var.

Güzel noktaya değindin de, konuya yorum yapacak isteğim hiç yok. Ülke insanlarının bu kadar nefretle dolu olduğunu görünce nefret edesim geliyor futboldan. Sadece bir şey söylüyorum, Telegol'ün iddialarından sonra "Arda'ya destek" başlıklı konu açılmıştı Antu'da.

Konu halen orda , bir de icine yazilanlari okumalisin ama... Diger yandan Ardanin korunmasi telegole olan kine karsit bir davranis. Keza burda hemen o Arda olayi sicakken Emre olayi olsa bu kadar tepki gormez , tepki Emre ve telegol arasinda paylastirilirdi. Neticede kimse kendi formasi veya rakip formali farketmez diyip olaya yaklasmiyor. Bu ulkede sadece bir kere herhangi bir seyde hata yapman , ilerideki butun hayatinda her hatanin sana fatura edilmesi demektir. Emrenin filan o yuzden bu duzende hic kurtulusu yok.

Bu olaydan tek yirtan bizim kirik Ergun Penbe sanirim

Emre niye her b.kta senin adın geçiyor..

Sahada pisliksin saha dışında pisliksin..

Niye böylesin sen..

Paraya taptığın için mi bilmiyorum ki..

Üst Alt