Emre: "Bu ülkede insanların vicdanı yok mu?" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre: "Bu ülkede insanların vicdanı yok mu?"

Cevap: Emre: "Bu ülkede insanların vicdanı yok mu?"

Bence de biraz fazla üstüne gidiliyo adamın. Her b.ka Emre Emre Emre bazılarının tek malzemesi Emre olmuş.

Emre'nin suçsuz olduğuna inanıyordum ben zaten. Kendisinin söylediği gibi yakında ortaya çıkacak. Ama bu tezgahı kurup gündem belirleyenler ne olacak. Artık Telegol'e, Erman'a, Ahmet'e prim vermemeliyiz. Dün Galatasaray'a saldırıyorlardı bugün Fenerbahçe'ye. Karşı tarafla ilgili bir komplo teorisi ortaya atılınca hemen atlayıp, sahiplenmemek gerek. Dün Arda ne güzel destek oldu Emre'ye, yaptığı herşeyin arkasındayız dedi.

[video=youtube;xgX_YW5t9Ww]https://www.youtube.com/watch?v=xgX_YW5t9Ww[/video]

söyleyene bak.merdi kova kova namerd yapar su sahs ismini bile yazmak istemiyorum.komp.virus girer

İddiaların doğruluğuna inananların yarın öbürgün Telegol'de Arda için benzer şeyler konuşulurken ne tepki vereceğini merak ediyorum.

İddiaların doğruluğuna inananların yarın öbürgün Telegol'de Arda için benzer şeyler konuşulurken ne tepki vereceğini merak ediyorum.

Emreyi sevmek zorunda degiliz elbette, bir suru zırvalıkları olmustur ve hala insanları rahatsız eden hareketlerde filan da bulunuyor saha ıcerisinde. Ama bu uzerine attıkları her b.ku sahiplenmek anlamına gelmemeli. Ulkede biraz futbol ileriye gitsin, biraz daha keyifli olsun istiyorsak once kaliteli adamları bu ligde keyif almalarını saglayacak sekilde oynatabilmeliyiz. Dun Arda buradan gitmek istiyordu, yarin bu Emre olabilir, ertesi sene Gokhan, uzar gider. Uc kurusluk adamların cepleri doluyor bu komplolardan, biz hala Emre'nin mesajı tartısıyoruz.

Emre'nin suçsuz olduğuna inanıyordum ben zaten. Kendisinin söylediği gibi yakında ortaya çıkacak. Ama bu tezgahı kurup gündem belirleyenler ne olacak. Artık Telegol'e, Erman'a, Ahmet'e prim vermemeliyiz. Dün Galatasaray'a saldırıyorlardı bugün Fenerbahçe'ye. Karşı tarafla ilgili bir komplo teorisi ortaya atılınca hemen atlayıp, sahiplenmemek gerek. Dün Arda ne güzel destek oldu Emre'ye, yaptığı herşeyin arkasındayız dedi.

emre cirkef futbolcudur.

fb medyasi ardaya az yüklenmedi.fb liler ardayi bitirmeye calisti

şampiyonluktan sonra rıdvanın programına çıkıp çocuğu olduktan sonra çok değişceğini artık eski çirkef emre olmayacağını söyledi adam kendiside biliyor çirkef olduğunu ve gelmiş vicdani değerlerden bahsediyor yazık.

emreye söyle bir cevap verilebilir. emre,senden baska cirkef futbolcu varmi bu ülkede? emre; var,lugano :)

Üst Alt